Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" z I miejscem  w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”

Fot. ZM „Tarnów”

26 października, w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom jubileuszowej edycji konkursu „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”, zorganizowanego po raz 30 przez Państwową Inspekcję Pracy. Zakłady Mechaniczne „Tarnów” zajęły I miejsce w konkursie w kategorii firm zatrudniających powyżej 249 pracowników.

- Konkurs to możliwość prezentacji dokonań związanych z przestrzeganiem przepisów prawa pracy i bhp, prezentacji ciekawych inicjatyw i rozwiązań w zakresie organizacji pracy i działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu szerokiemu gronu odbiorców.  Zwycięstwo w konkursie to potwierdzenie wysokich standardów BHP obowiązujących w naszej firmie, a także motywacja do dalszego rozwoju firmy oraz świetna promocja zakładu. To również dowód uznania dla zaangażowania i postawy pracowników, którzy poprzez codzienną pracę współtworzą bezpieczne miejsca pracy w Zakładach Mechanicznych „Tarnów” S.A. -  podkreśla Henryk Łabędź, Prezes Zarządu.

Wygrana na szczeblu wojewódzkim to także przepustka do ogólnopolskiego etapu konkursu. Najlepszy pracodawca – organizator pracy bezpiecznej - wyłoniony zostanie z końcem roku, przez specjalną komisję powołaną przez Głównego Inspektora Pracy.

Fot. ZM „Tarnów”

Podczas gali odbyła się również debata „Pokolenie Z-miany a współczesny rynek pracy” z udziałem zaproszonych gości, wśród których był Henryk Łabędź – Prezes Zarządu ZM „Tarnów”.

Źródło: informacja prasowa ZM „Tarnów”

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc