Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Umowa na serwis bram hangarowych

Fot. Łukasz Pacholski

28 grudnia Wydział Techniki Lotniczej 3. Regionalnej Bazy Logistycznej w Kutnie poinformował o podpisaniu umowy z firmą Summit Polska S.A. w sprawie serwisowania bram do hangarów typu lekkiego zbudowanych na krajowych lotniskach.

Powyższa umowa, o wartości całkowitej 2,5 mln PLN, została zawarta 4 grudnia i obowiązuje do końca 2026 roku. Postępowanie przetargowe ogłoszono na początku listopada bieżącego roku. W procedurze zastosowano opcję przyspieszenia, co jest związane z chęcią wykorzystania środków budżetowych dostępnych jeszcze w 2023 roku.

Specjaliści Summit Polska S.A. mają realizować prace na terenie lotnisk wojskowych w Polsce (Dęblin, Radom, Powidz, Gdynia, Świdwin, Mińsk Mazowiecki, Pruszcz Gdański, Inowrocław, Malbork, Mirosławiec), a także innych lokalizacji – Jednostka Wojskowa GROM w Warszawie, Polowe Warsztaty Lotnicze w Bydgoszczy, Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice.

Hangary typu lekkiego, znajdujące się na terenie wymienionych lokalizacji, są wyposażone w bramy Megadoor S1500, które są objęte umową serwisową. Służą do zabezpieczenia różnych typów statków powietrznych przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Specjaliści wykonawcy mają prowadzić prace naprawcze, obsługowe, udzielanie pomocy technicznej, a także wymieniać elementy bram.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc