Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Eurosatory 2022: oferta Zakładów Mechanicznych „Tarnów”

Fot. Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A.

Eurosatory to cykliczne targi przemysłu zbrojeniowego produkującego broń przeznaczoną dla wojsk lądowych. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. Odbywają się co dwa lata w Paryżu. W tym roku impreza rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca i potrwa do piątku, 17 czerwca.

Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. zaprezentują osobom zwiedzającym hale targowe w stolicy Francji cztery wyroby z kategorii broń strzelecka i wsparcia ogniowego. Na naszej ekspozycji znajdzie się: 7,62 mm samopowtarzalny karabin wyborowy SKW.308, 12, 7 mm powtarzalny karabin wyborowy ZMT WKW 50. 7,62 karabin maszynowy UKM-2000P oraz 60 mm lekki moździerz piechoty LMP-2017.

Spółka regularnie bierze udział w targach zbrojeniowych na całym świecie. W bieżącym roku Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A. prezentowały swoją ofertę na amerykańskich targach Shot Show (w styczniu) oraz na saudyjskich – World Defense Show (w marcu).

– Głównym celem udziału w takich wydarzeniach jest realizacja założeń współpracy międzynarodowej zarówno w obszarze działań handlowych jak i promocyjno-marketingowych. Udział w targach zagranicznych jest ważnym elementem strategii marketingowej, gdyż stanowi okazję do przeprowadzenia rozmów handlowych oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych – powiedziała Anna Józefczyk, specjalista ds. eksportu w ZMT, reprezentująca firmę podczas paryskich targów.

Źródło: Zakłady Mechaniczne „Tarnów” S.A.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc