Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

WZL nr 2 S.A. rozbudowują infrastrukturę

Na początku listopada Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. w Bydgoszczy ogłosiły postępowanie przetargowe w sprawie zaprojektowania i budowy nowego hangaru, który ma być przeznaczony do realizacji usług na rzecz lotnictwa cywilnego.

Przedmiotem przetargu jest wybór oferenta, który zaprojektuje i zbuduje hangar do obsług samolotów cywilnych wraz z płytą przedhangarową. Podmioty zainteresowane udziałem mają czas na składanie ofert do 5 grudnia bieżącego roku. Potencjalny wykonawca będzie musiał zrealizować opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskaniem wszystkich decyzji i opinii umożliwiających realizację robót budowlano-montażowych, realizację robót budowlano-montażowych, wykonanie przyłączy i instalacji wewnętrznych.

Nowy hangar ma pozwolić na rozszerzenie infrastruktury przeznaczonej do realizacji usług na rzecz lotnictwa cywilnego. Obecnie prace obejmują wymianę powłok malarskich, przeglądy oraz usługi obsługi zmagazynowanych samolotów należących do klientów zewnętrznych. Pomimo faktu oddania kilka lat temu do użytkowania dwukomorowego hangaru malarsko-obsługowego rosnące zainteresowanie klientów cywilnych wymusza właśnie rozbudowę potencjału. Wpisując się w długofalową strategię rozwoju przedsiębiorstwa.

(ŁP) Foto: WZL nr 2 S.A.
Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc