Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Strategiczne porozumienie Grupy WB i Viettel

Fot. Marcin Górka

Podczas XXXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zostało zawarte strategiczne porozumienie między wietnamskim koncernem Viettel (spółką Viettel High Tech) i polską Grupą WB (spółką WB Electronics). Partnerstwo ma pomóc obu wiodącym podmiotom – z Polski i z Wietnamu – wykorzystać wzajemnie swoje silne strony i wspierać się na globalnym rynku.

W ramach współpracy Viettel High Tech odegra kluczową rolę w promowaniu najnowocześniejszych produktów Grupy WB w Wietnamie, Azji Południowo-Wschodniej i Azji Południowej, gdzie wietnamska spółka ma silną, ugruntowaną pozycję. WB Electronics z kolei ma wspierać przedsiębiorstwo z Wietnamu w ekspansji biznesowej na terenie Europy, a także włączyć je do globalnego łańcucha dostaw zaawansowanego sprzętu.

Współpraca między Viettel High Tech i WB Electronics będzie wspierała rozwój synergicznego ekosystemu produktów, umożliwiając wzajemną promocję ofert na różnych potencjalnych rynkach i kanałach dystrybucji.

Fot. Marcin Górka

Grupa WB zajmuje wiodącą pozycję na polskim rynku elektroniki obronnej, dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie systemy wojskowe na światowe rynki. Viettel będzie wzmacniał działalność w Azji Południowo-Wschodniej i Azji Południowej. Wietnamski podmiot osiągnął już sukces w jedenastu państwach i ma pozycję, aby jeszcze bardziej rozszerzać swoją międzynarodową obecność.

Źródło: Grupa WB.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc