Zaloguj

Polska Grupa Zbrojeniowa Partnerem strategicznym MSPO

Polska Grupa Zbrojeniowa, która jest największym wystawcą najważniejszej w Polsce i w tej części Europy wystawy branży obronnej - Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, została Partnerem Strategicznym Salonu na najbliższe trzy lata – 2016, 2017 i 2018 rok.

Polska Grupa Zbrojeniowa to lider polskiego przemysłu i jeden z największych koncernów obronnych w Europie. Skupia ponad 60 spółek działających w branżach obronnej, stoczniowej i nowych technologii, osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld zł. Dzięki wykorzystaniu potencjału polonizacji technologii, ścisłej współpracy z polską nauką oraz naciskowi na proces badawczo-rozwojowy, PGZ oferuje innowacyjne produkty zwiększające bezpieczeństwo.

PGZ to kompetencje i doświadczenie, stabilna sytuacja finansowa i wysoko wykwalifikowane kadry oraz umiejętność tworzenia produktów i usług. Obok tradycyjnych domen produktowych pojawiają się wciąż nowe. Są to między innymi - cybertechnologie oraz technologie kosmiczne i satelitarne.

Pełna oferta  Polskiej Grupy Zbrojeniowej będzie prezentowana już  podczas tegorocznej edycji XXIV MSPO, organizowanej pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP,  w dniach 6-9 września w hali C oraz na terenie zewnętrznym Targów Kielce.

reklam Lockheed Martin
reklama MBDA
  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc