Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Motoryzacyjne zakupy dla Wojska Polskiego

10 lutego 3. Regionalna Baza Logistyczna z Krakowa opublikowała zaproszenia do udziału w trzech postępowaniach przetargowych dotyczących zakupu dla Wojska Polskiego pojazdów różnych typów.

W ramach pierwszego z nich poszukiwany jest dostawca 87 samochodów ogólnego przeznaczenia małej ładowności. Co ważne zamawiający zastrzega także opcję dodatkową na kolejnych 104 pojazdów tego samego typu. Całość dostaw ma zostać zrealizowana do końca września bieżącego roku. Obok ceny ocenie będą podlegać inne kryteria – zużycie energii, emisja dwutlenku węgla oraz innych zanieczyszczeń. Podmioty zainteresowane udziałem w niniejszym postępowaniu mają czas na składanie dokumentacji do 26 marca.

W drugim postępowaniu poszukiwany jest dostawca quadów. W ramach zamówienia gwarantowanego wojsko chce zakupić 40 sztuk, a dodatkowo umowa ma zawierać opcję na dalszych 80 sztuk. Całość ma zostać dostarczona do połowy września. Obok ceny punktacji podlegać będzie długość gwarancji na produkt.

Ostatnim artykułem zakupowym są motocykle klasy enduro. Bazowe zamówienie opiewa na 80 sztuk z opcją na dalszych 120 egzemplarzy. Także w tym przypadku kryteria obejmują cenę i gwarancję. Dostawy jednośladów mają zostać zrealizowane do końca września bieżącego roku. Potencjalni dostawcy quadów i motocykli mają czas na składanie dokumentacji do 26 marca bieżącego roku.

(ŁP) Foto: Łukasz Pacholski
Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc