Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Konferencja „Rozwój i zastosowania technologii rakietowych w Polsce – nowe otwarcie”

Już 16 kwietnia w Instytucie Lotnictwa w Warszawie odbędzie się organizowana przez Polską Agencję Kosmiczną międzynarodowa konferencja pn. „Rozwój i zastosowania technologii rakietowych w Polsce – nowe otwarcie”. Jest to pierwsze wydarzenie o tej tematyce organizowane przez Agencję. Patronat medialny nad konferencją objął miesięcznik „Lotnictwo Aviation International”.

 

Celem wydarzenia jest prezentacja osiągnięć i potencjału krajowych podmiotów naukowo-badawczych i przemysłowych związanych z technologiami rakietowymi oraz wskazanie obszarów zainteresowania Wojska Polskiego tą dziedziną. Konferencja została objęta patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

W planowanych trzech dyskusjach panelowych weźmie udział szereg przedstawicieli podmiotów zajmujących się szeroko pojętą tematyką kosmiczną, w szczególności zaś technologią rakietową. Pośród podmiotów reprezentowanych mają być obecne m.in.: Zarząd Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej DGRSZ, Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego MON, Wojskowa Akademia Techniczna, Politechnika Warszawska, czy Polskie Towarzystwo Rakietowe.

 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie PAK - https://polsa.gov.pl/wydarzenia/zapowiedzi/18-zapowiedzi/1000-konferencja-rozwoj-i-zastosowania-technologii-rakietowych-w-polsce-nowe-otwarcie

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc