Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Monika Kruczek na czele Zakładów Mechanicznych Bumar-Łabędy

Monika Kruczek, pełniąca obowiązki prezesa zarządu - dyrektora generalnego Zakładów Mechanicznych "Bumar-Łabędy" S.A.

Od 28 kwietnia br. funkcję pełniącej obowiązki prezesa zarządu – dyrektora generalnego Zakładów Mechanicznych Bumar-Łabędy S.A. pełni Monika Kruczek, która została do tego oddelegowana przez radę nadzorczą firmy. Z gliwickimi zakładami jest ona związana od 16 lat, a ostatnio w firmie pełniła funkcję członka zarządu – dyrektora produkcji i relacji społecznych.

Oddelegowanie Moniki Kruczek na stanowisko pełniącej obowiązki prezesa zarządu – dyrektora generalnego Bumaru-Łabędy to konsekwencja wcześniejszej rezygnacji z tej funkcji przez Elżbietę Wawrzynkiewicz. Jak już pisaliśmy na zbiam.pl, Wawrzynkiewicz 23 kwietnia złożyła rezygnację.

Monika Kruczek, nowa pełniąca obowiązki prezesa – dyrektora generalnego w Bumarze-Łabędy z gliwickimi zakładami jest związana od 16 lat. Pracę w spółce zaczęła w dziale kontroli jakości. Podczas pracy w zakładach Monika Kruczek kilkakrotnie awansowała, a w 2018 r. na skutek wyboru przez pracowników firmy została członkiem zarządu. W zarządzie Bumaru-Łabędy do tej pory odpowiadała za produkcję i relacje społeczne.

Monika Kruczek jest absolwentką Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.

Bumar-Łabędy w komunikacie na stronie internetowej poinformował, że Monika Kruczek funkcję pełniącej obowiązki prezesa – dyrektora generalnego będzie pełnić do czasu zakończenia obecnej IX kadencji zarządu spółki. Jak ustaliliśmy, upływa ona wraz z końcem czerwca br.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc