Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

MESKO S.A. na targach Shot Show 2023 w Las Vegas

Fot. MESKO S.A.

MESKO S.A. prezentuje swoje wyroby na największych na świecie targach strzeleckich SHOT SHOW 2023, które odbywają się w dniach 17 - 20 stycznia w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Spółka, w ramach wspólnego stoiska z Fabryką Broni „Łucznik” – Radom, wystawia amunicję małokalibrową przeznaczoną na rynek cywilny. Odbywająca się rokrocznie wystawa gromadzi zwykle około 60 tysięcy uczestników.

Udział w Targach jest dla MESKO S.A. okazją do nawiązania kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami amunicji małokalibrowej dedykowanej dla cywilnych użytkowników. Spółka w ramach dywersyfikacji dostaw poszukuje kolejnych nabywców swoich wyrobów.

- Rynek amerykański jest dla nas niezwykle istotny. Mamy świadomość, że jest on bardzo wymagający, ale jednocześnie bardzo chłonny. W związku z realizowanymi inwestycjami, unowocześnianiem parku maszynowego i zwiększaniem mocy produkcyjnych, poszukujemy nabywców naszej amunicji za granicą. Podjęte przez nas działania przyczynią się nie tylko do zwielokrotnienia produkcji, ale również do obniżenia kosztów wytwarzania, co z kolei podniesie jej konkurencyjność – powiedział Członek Zarządu MESKO S.A. Marcin Ożóg.

W trakcie targów SHOT SHOW przewidziano m. in. spotkania i rozmowy z potencjalnymi klientami, co pozwoli na zaplanowanie ekspansji na rynku amerykańskim. Wyroby MESKO S.A. są już obecne w Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym roku Spółka przekazała Siłom Zbrojnym USA zestawy rakietowe PIORUN.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 comments on “MESKO S.A. na targach Shot Show 2023 w Las Vegas”

  1. Tak trzymać! Wszystkie spółki działające w ramach PGZ powinny zabiegać o rozwój eksportu i rozwijać. na bieżąco swoje produkty, innowacyjne rozwiązania jak i moce produkcyjne .

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc