Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

SHOT SHOW 2022. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom rozbiła bank w Las Vegas

Fot.: Fabryka Broni "Łucznik" - Radom Sp. z o.o.

W dniach 18-21 stycznia Fabryka Broni „Łucznik” Radom brała udział w jednych z  największych na świecie targów branży strzelectwa i  outdooru – SHOT SHOW 2022 w Las Vegas. Dzięki karabinkom z rodziny MSBS GROT i BERYL oraz pistoletom VIS 100 M1 stoisko radomskiej fabryki cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem przez wszystkie dni targów.

SHOT Show (Shooting , Hunting and Outdoor Trade Show), to amerykańskie coroczne targi branży strzelectwa i outdooru. Organizowana przez National Shooting Sports Foundation (NSSF) impreza to, obok IWA Norymberga, największe tego typu targi na  świecie. Pierwszy w  historii SHOT SHOW odbył się w St. Louis w stanie Missouri w 1979 roku. Przed pandemią koronawirusa w  wydarzeniu corocznie brało udział ponad 60 000 uczestników.

Rynek USA jest bardzo perspektywiczny dla Fabryki Broni. Polskie konstrukcje budzą bardzo duże zainteresowanie wśród amerykańskich kolekcjonerów i miłośników broni palnej. Nasze sportowe wersje pistoletów i karabinków z rodziny BERYL znalazły uznanie w Stanach Zjednoczonych i w 2021 roku rozchodziły się błyskawicznie. Jesteśmy przekonani, że w tym roku pobijemy kolejny rekord - podkreśla Seweryn Figurski, Członek Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

Stoisko Fabryki Broni „Łucznik” – Radom cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Prezentowane produkty od pierwszego dnia przyciągały uwagę gości odwiedzających targi. Szczególne zaciekawienie wzbudził karabin wyborowy GROT 762N, o którym marzy niejeden pasjonat strzelectwa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również tak popularne i  rozchwytywane na rynku USA karabinki z rodziny BERYL oraz wyczekiwane przez Amerykanów pistolety VIS 100 M1 i karabinki MSBS GROT.

Stoisko Fabryki Broni „Łucznik” – Radom odwiedziło wielu celebrytów branży strzelectwa. Duże zainteresowanie karabinkami MSBS GROT wyraził znany branżowy YouTuber - Ian McCollum, założyciel kanału YT „Forgotten Weapons” oraz Maciej Stebel, znany też jako Szeryf w USA, który jest stróżem prawa w hrabstwie Douglas w Nevadzie i prowadzi kanał YT o pracy w biurze szeryfa w USA.

Obecność na SHOT SHOW, to dla Fabryki Broni doskonała okazja do rozmów z klientami, a  także spotkania z oficjalnymi dystrybutorami naszej marki oraz rozmów o dalszej ekspansji na rynku amerykańskim. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli pochwalić się informacją o wprowadzeniu na rynek amerykański cywilnych wersji karabinków MSBS GROT oraz pistoletów VIS100 M1 – ocenia dr Wojciech Arndt, Prezes Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

Na rynek amerykański dystrybuowane są trzy produkty Fabryki Broni „Łucznik” –  Radom. Arms of America oraz Atlantic Firearms - amerykańscy partnerzy radomskiej Fabryki - wprowadzili w  2021 roku do swojej oferty MINI BERYL PISTOL w kal. 223 Rem, BERYL S 762 M1 w kal. 7,62x39 mm oraz karabinek 223 S BERYL M1, który jest zasilany jedną z najpopularniejszych w  USA amunicją pośrednią – kalibru 5.56x45 mm/.233 Remington. Produkty Fabryki Broni sprzedawały w ciągu kilku minut od pojawienia się ich w sklepach amerykańskich partnerów. W całym 2021 roku odnotowano ponad 300% wzrost sprzedaży na rynku amerykańskim.

Źrodło: Fabryka Broni "Łucznik" - Radom Sp. z o.o.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 comments on “SHOT SHOW 2022. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom rozbiła bank w Las Vegas”

  1. Gratulacje dla FB Radom. Tak trzymać i rozwijać, udoskonalać dalej swoje produkty, aby osiągnąć jeszcze większy sukces międzynarodowy zwiększając przy tym moce produkcyjne i modernizując dalej park maszynowy, robotyzacja niektórych etapów produkcji również wchodzi w grę.

  2. To konkretne pytanie, ile egzemplarzy wszystkich modeli Beryla sprzedano w 21 roku? Ciągle czytam o wzroście o 300%. Np. jeśli w 2020 sprzedano 10szt to 300% wzrost oznacza, całe 30szt. I sukces można odtrąbić.

  3. Perspektywiczny to powinien być rynek krajowy, niestety jesteśmy w postkomunie,a jeszcze większa idzie od Brukseli. Polacy dalej bezbronni.Smutne

  4. Fajnie, tylko czemu w Polsce np za Beryla muszę płacić więcej niż mój kolega z USA? Nie mówiąc już o zarobkach w Poksce a w USA.

  5. A po jakich cena broń sprzedawana jest w USA a po jakich w Polsce? Bo jeżeli ceny broni w Polsce obniżą o 40% to również będą schodziły jak ciepłe bułeczki 🙂

  6. Dużo w artykule jest o karabinkach Grot,jak wygląda sprzedaż Grotów w USA? Lub ile sztuk zamówiono?

  7. Artykuł spłodzony przez fachowców z Radomia... 300% wzrost to u Bronka Talara był. Z 1 sztuki na 3 to też 300%. Mateuszek pomagał wam pisać? A co z regulatorem w Grocie? Nadal wylata?

  8. FBRadom to legenda na swiatowych rynkach.
    Choc nie marze o posiadaniu broni, ciesze sie bardzo z ich sukcesow.

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc