Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Huta Stalowa Wola rekrutuje pracowników na nowe stanowiska pracy

Kilkadziesiąt miejsc pracy czeka na chętnych w Hucie Stalowa Wola. Dynamiczny rozwój Spółki oraz kompletny portfel zamówień na produkcję sprzętu wojskowego sprawiają, że HSW musi zwiększyć moce produkcyjne. Przyjęcie specjalistów o najlepszych kwalifikacjach zawodowych to jeden z ważniejszych etapów zwiększania potencjału.

HSW realizuje szereg strategicznych zamówień na produkcję sprzętu dla Sił Zbrojnych RP, a także prowadzi inwestycje związane z modernizacją parku maszynowego oraz budową nowej hali produkcyjnej. Rozwój spółki w sposób naturalny generuje nowe miejsca pracy.  Dziś Huta Stalowa Wola S.A. zatrudnia ponad 760 pracowników.

– Od początku bieżącego roku zatrudniliśmy już około 55 nowych pracowników. Nasza spółka jednak szybko się rozwija i aby utrzymać ten trend, prowadzimy ciągły proces rekrutacji
i chcemy przyciągnąć do Huty najlepiej wykwalifikowanych specjalistów z branży. Do końca tego roku chcemy przyjąć kolejnych kilkudziesięciu pracowników. Planowany jest wzrost zatrudnienia w HSW w 2018 roku oraz w latach kolejnych w ramach którego przewidujemy wzmocnienie naszej kadry specjalistów – mówi Bernard Cichocki, Prezes Zarządu Huty Stalowa Wola.

HSW oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia. HSW jest solidnym pracodawcą, każda zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę oraz pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych, np. pakiety medyczne, świadczenia socjalne, siłownia. Pracownicy Huty Stalowa Wola mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Firma dofinansowuje również szkolenia językowe i specjalistyczne, a także studia wyższe i podyplomowe na kierunkach związanych z profilem działalności HSW.

Aktualnie HSW poszukuje ślusarzy i frezerzy OSN, lakierników, spawaczy, tokarzy, praserów, traserów, operatorów elektrodrążarki, technologów oraz konstruktorów. Spółka szuka również specjalistów ds. kontroli wewnętrznej i logistyków. Wakaty czekają także na osoby specjalizujące się m.in. w sprzedaży, zakupach, marketingu, zarządzaniu projektami, informatyce, zarządzaniu zasobami ludzkimi, inwestycjach oraz ochronie środowiska. Huta Stalowa Wola chętnie podejmie współpracę z ludźmi młodymi, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencję w pracy na rzecz bezpieczeństwa kraju. Z kolei studentom Spółka oferuje możliwość odbycia praktyk w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Huta Stalowa Wola to przedsiębiorstwo produkcyjne z wieloletnią tradycją – zakład został wybudowany jako kluczowy element infrastruktury przemysłowej składającej się na Centralny Okręg Przemysłowy i fabryka o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa Polski. W tym roku Spółka obchodzi jubileusz 80-lecia istnienia. Obecna HSW rozwija się w tym duchu, pielęgnując tradycję pracy na rzecz bezpieczeństwa kraju. Jednocześnie Huta Stalowa Wola jest firmą wykorzystującą nowoczesne technologie, systematycznie implementującą nowe rozwiązania.

Spółka notuje bardzo dobre wyniki ekonomiczne o silnej tendencji wzrostowej. Coraz większe przychody HSW przekładają się na wypracowywany zysk oraz na inwestycję w rozwój infrastruktury produkcyjnej. Huta Stalowa Wola została uhonorowana licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Spółka otrzymała m.in. Nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za produkt najlepiej służący podniesieniu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP, Nagrodę innowatora COP w kategoriach „projekt technologiczny” oraz „projekt produktowy”. HSW zajęła również pierwsze miejsce w konkursie Złota Setka Firma Podkarpacia w kategorii „dynamika przychodów ze sprzedaży w 2016 r. w porównaniu do 2015 r.”.

Co więcej, Huta Stalowa Wola jest laureatem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. HSW otrzymała także nagrodę „Biznes Klasa 2017”, przyznawaną firmom, które najlepiej współpracują ze szkołami branżowymi. Do nagród w tym konkursie nominowane są przedsiębiorstwa, które tworzą klasy patronackie w szkołach branżowych, proponują uczniom odbycie staży i praktyk, wypłacają stypendia lub przekazują szkołom sprzęt potrzebny do praktycznej nauki zawodu.

Szczegółowe informacje na temat zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola można znaleźć na stronie internetowej HSW www.hsw.pl w zakładce „Kariera”. Aktualne, najpilniejsze oferty pracy znajdują się bezpośrednio pod następującym adresem internetowym: https://www.hsw.pl/p/13,oferty-pracy. Aplikacje w sprawie zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola należy przysyłać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@hsw.pl lub pocztą tradycyjną bezpośrednio do Biura Zasobów Ludzkich HSW na adres ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8, 37-450. Więcej informacji na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego w Hucie Stalowa Wola można również zaczerpnąć, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 15 813 47 93.

 

Zdjęcie: Robert Siemaszko

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc