Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Zaproszenie na Future Forces Forum 2022

Fot. Future Forces Forum

Międzynarodowa społeczność obronna i bezpieczeństwa spotka się ponownie w Pradze w ramach FUTURE FORCES FORUM 2022. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-21 października w centrum wystawienniczym PVA EXPO PRAGA.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie publiczność zawodową, członków Sił Zbrojnych i Bezpieczeństwa, przedstawicieli administracji państwowej, uczelni, badań i rozwoju, w tym międzynarodową wystawę technologii obronnych i bezpieczeństwa oraz panele eksperckie o tematyce wojskowej i bezpieczeństwa .

Profesjonalna publiczność może zarejestrować się bezpłatnie na stronie wydarzenia. Pracownicy instytucji rządowych, członkowie Sił Zbrojnych i służb bezpieczeństwa mają bezpłatny dostęp do wydarzeń FFF 2022 bez rejestracji. Dostęp służb mundurowych zostanie przyznany po okazaniu karty służbowej.

WYSTAWA MIĘDZYNARODOWA
W trzech halach wystawienniczych swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 200 wystawców z 24 krajów. W pawilonach narodowych udział wezmą również firmy z Danii, Słowacji, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Do największych wystawców należą Lockheed Martin, SAAB, BAE SYSTEMS, LIAZ, Vrgineers,  ARQUUS, LOM Praha, VOP CZ, Rescue Trailer, Israel Aerospace Industries, SAFRAN, Thales, Czeski Uniwersytet Techniczny, VALTRA, Pramacom, CB Servis, LUVO Firearms i Glomex MS.

Zaprezentowane zostaną najnowsze technologie symulacyjne i szkoleniowe, wyposażenie Sił Powietrznych i Wojsk Lądowych, systemy bezzałogowe i autonomiczne, broń strzelecka i ciężka, środki ochrony osobistej i taktyczne, sprzęt łączności, rozwiązania z zakresu cyberochrony, wyposażenie Sił Specjalnych i wiele innych. Czeskie Siły Zbrojne, Policja, Straż Pożarna i Służba Więzienna zaprezentują najnowszą broń, sprzęt i sprzęt.

Interaktywny program obejmie prezentacje i pokazy na żywo wystawców, strzelnicę UTM, Strefę Hackingu na Żywo, Cyber ​​Escape Room oraz pierwszą edycję KYBERNOID 22 High School Robotics Competition.

PANELE KONFERENCYJNE I EKSPERCKIE
Konferencja otwierająca będzie odzwierciedlać priorytety Republiki Czeskiej w dziedzinie bezpieczeństwa w ramach czeskiej prezydencji w Radzie UE. Głównym tematem będzie wdrożenie strategicznego kompasu UE jako pierwszej unijnej strategii czysto obronnej oraz koncepcja strategiczna Sojuszu zatwierdzona na czerwcowym szczycie NATO w Madrycie. Inne panele ekspertów skoncentrują się na przykład na cyberobronie i bezpieczeństwie, ochronie infrastruktury krytycznej, systemach dowodzenia, kontroli i łączności (C5ISTAR), przełomowych technologiach i innowacjach, szkoleniu pilotów, mobilności wojskowej, medycynie wojskowej i kryzysowej oraz modelowaniu i symulacji systemy autonomiczne.

UCZESTNICY Z PONAD 40 KRAJÓW
W wydarzeniach FFF biorą udział czołowi przedstawiciele rządu i parlamentu Republiki Czeskiej, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, organizacji międzynarodowych, Sił Zbrojnych i Bezpieczeństwa, ośrodków badawczo-rozwojowych, uczelni i przemysłu. Swój udział w tym roku potwierdziły już delegacje zagraniczne z ponad 40 krajów.

GODZINY OTWARCIA OBIEKTU
PVA EXPO PRAGA Środa 19 października 2022 09.30 - 17.00 godz.
Beranových 667 czw 20 października 2022 09.00 - 17.00 godz.
Praha 9 - Letňany piątek 21 października 2022 09.00 - 15.00 godz.

Więcej informacji na temat PROGRAMU FFF i REJESTRACJI ODWIEDZAJĄCYCH ONLINE można znaleźć pod adresem:
www.future-forces-forum.org
www.future-forces-forum.org/events/programme

Informacje o wystawie Future Forces wraz z listą wystawców można znaleźć pod adresem:
www.natoexhibition.org

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc