Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Rafael otwiera centrum symulacyjne i szkoleniowe systemu Spyder Defense

Fot. Rafael Advanced Defense Systems

Rafael Advanced Defense Systems zainaugurował na Filipinach ceremonię otwarcia Centrum Symulacji i Szkolenia Systemów Obronnych Spyder w obiekcie w bazie lotniczej na Florydzie na Filipinach.


To kolejny kamień milowy w trwającym projekcie naziemnego systemu obrony powietrznej i jest zdecydowanie bardzo ważny. Z pewnością wyrzutnie i pociski są cennym atutem, ale materiał jest niewiele wart bez obrony przeciwlotniczej. Nie wystarczy utrzymać najlepsze systemy, musimy ciężko trenować i maksymalizować nasz potencjał, a także potencjał systemów. To centrum szkoleniowe ma na celu zbudowanie przyszłej generacji filipińskich obrońców przestrzeni powietrznej, ich zdecydowanego ducha i profesjonalizmu - wiceprezes wykonawczy, generał brygady w stanie spoczynku Pinhas Yungman, szef Działu Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej, Rafael Advanced Defense Systems.

Fot. Rafael

Podczas uroczystości, która odbyła się 26 kwietnia wiceprezes wykonawczy RAFAEL Pinhas Yungman, szef Działu Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej. Sekretarz Obrony Narodowej Filipin Delfin Lorenzana, dowódca generalny FSP gen. broni Connor Anthony Canlas senior, dyrektor SIBAT na Azję i Pacyfik Eytan Levi oraz inni urzędnicy wzięli udział w oficjalnym otwarciu centrum szkoleniowego. Podczas ceremonii sekretarz Lorenzana wraz ze starszymi przywódcami FSP mogli na własne oczy zobaczyć symulację pocisków rakietowych i możliwości szkoleniowe zapewniane przez centrum.

Fot. Rafael

Symulator SPADS - Centrum Szkoleniowe to pierwsze centrum szkoleniowe filipińskich sił powietrznych, które będzie służyć jako poligon szkoleniowy dla przyszłych obrońców obszaru powietrznego, w celu przygotowania ich do zagrożeń w czasie rzeczywistym, a także podniesienia wiedzy i umiejętności personelu. Centrum szkoleniowe jest częścią projektu przejęcia GBADS filipińskich sił powietrznych, który jeszcze bardziej wzmocni zdolności obronne kraju.

Fot. Rafael

Źródło: Rafael Advanced Defense Systems.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc