Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

POLSECURE 2022. Nowoczesne drony zaprezentowane w strefie pokazów dynamicznych

Fot.: Targi Kielce.

W strefie pokazów dynamicznych w Targach Kielce zaprezentowano nowoczesne drony firmy SKY-HERO,DJI oraz Parrot. Najnowocześniejsze rozwiązania dronowe zaprezentowane zostaną również podczas International Drone Event - Świat Pomiarów - wydarzenia poświęconego Bezzałogowym Statkom Powietrznym.

Drugiego dnia Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE w Targach Kielce zaprezentowano możliwości specjalistycznych dronów i ich wykorzystanie w służbach mundurowych. W pokazach dynamicznych zaprezentowały się:

  • SKY-HERO to belgijski producent specjalistycznych dronów dla służb mundurowych. Ich produkt, Loki MK 2, pokazany przez firmę DILECTRO, umożliwia personelowi wojskowemu i policjantom zbieranie kluczowych informacji o bezpośrednich zagrożeniach przed wejściem do zamkniętych i trudno dostępnych pomieszczeń.
  • Firma TRANSACTOR SECURITY z najnowszym modelem drona DJI M30T. Ten bezzałogowy statek powietrzny dedykowany jest do działań operacyjnych służb mundurowych. Najnowsza technologia pozwala działać w zakresie lotnictwa bezzałogowego do rozpoznania, obserwacji i poszukiwań.
  • termowizyjny Parrot ANAFI USA Security Edition, zaprezentowany przez firmę DILECTRO. To dron stworzony z myślą o zastosowaniach w służbach mundurowych, ratowniczych oraz profesjonalnym użytku przemysłowym.

Z rozwiązaniami dronowymi będzie można zapoznać się podczas spotkań organizowanych w ramach International Drone Event – Świat Pomiarów już od 1 do 2 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.

Źródło: Targi Kielce.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc