Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Nie przegap 50. edycji targów IWA Outdoor Classics w Norymberdze, 29 lutego – 3 marca 2024 r.

Fot. https://www.iwa.info/

Tegoroczna jubileuszowa edycja targów IWA zbliża się wielkimi krokami. Od 29 lutego do 3 marca 2024 r. w centrum wystawienniczym w Norymberdze spotka się społeczność pasjonatów broni myśliwskiej, sportów strzeleckich i zajęć na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz zapoznać się z kierunkami rozwoju branży, zobaczyć na żywo najnowsze osiągnięcia oraz nawiązać nowe kontakty to musisz tu być!

Fot. https://www.iwa.info/

Z okazji 50-lecia IWA skupia się nie tylko na historycznych kamieniach milowych, ale także na tematach przyszłościowych – nowych trendy w łowiectwie, optyce i outdorze oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Poza kluczowymi przedstawicielami branży prezentującymi najnowszy asortyment będzie strefa dla nowych firm, a także ciekawe prelekcje na temat przyszłości branży oraz bogaty program imprez towarzyszących w tym możliwość przetestowania sprzętu strzeleckiego i optycznego.

Fot. https://www.iwa.info/

Odbędzie się również ceremonia wręczenia nagród w konkursie „IWA Knife Award 2024” w kategoriach "Innovation" i "Classic”.

W tym roku po raz pierwszy odwiedzający mogą wziąć udział w przyjęciu dla branży, aby świętować wspólnie 50-lecie targów IWA!

Liczba biletów jest ograniczona! Ważne: bilet na przyjęcie jest ważny tylko w połączeniu z biletem na targi IWA OutdoorClassics 2024.

Wstęp na targi IWA jest ograniczony – dozwolony tylko dla osób pełnoletnich i zawodowo związanych z branżą. Zakup biletu jest możliwy po wcześniejszym przedstawieniu dokumentów akredytacyjnych wymaganych przez organizatora. Zamów bilet na stronie: Order ticket | IWA OutdoorClassics

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc