Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Nowości Spy Shop

Systemy przechwytujące sieci WiFi, połączenia GSM, wiadomości SMS

System Jaskółka to nowość, która niedawno pojawiła się na polskim rynku i przeznaczona jest dla uprawnionych instytucji państwowych w celach inwigilacyjnych.

Jaskółka WiFi to przenośny system, który można ukryć w plecaku, służący do przechwytywania wiadomości na większości komunikatorów, m.in. Messenger, Viber, Hike, Kik, Skype, Hangout, Line, Instagram, Zolo, WhatApp dzięki sieci WiFi. System ma możliwość obsługi zdalnej, więc nie wymaga obecności operatora na miejscu akcji. Zasięg działania Jaskółki to ok.500 m, a czas działania wynosi 4 dni na podstawowym zestawie akumulatorów zasilających.

System Jaskółka posłuży również jako transparentne narzędzie do przechwytywania dwustronnej transmisji GSM 2G / 3G / 4G. Głównym zadaniem systemu jest namierzanie telefonów komórkowych oraz pozyskiwanie numerów identyfikacyjnych IMSI/IMEI w zasięgu do 1 km, w zupełnej dyskrecji. Po namierzeniu przez operatora telefonu komórkowego, możliwe jest monitorowanie transmisji GSM oraz ingerowanie w nią. Zdalna komunikacja umożliwia blokowanie połączeń, przekierowanie ich, czy też zmianę treści, które przychodzą na telefon.

Oba systemy zostały skonstruowane tak, by każdy operator po krótkim szkoleniu mógł się nimi posługiwać. Użytkowanie Jaskółki jest proste oraz intuicyjne.

Wibroakustyczny generator szumu dla zabezpieczenia pomieszczeń

Nie od dziś wiadomo, że ściany mają uszy, a podczas ważnych spotkań, dobrze jest zabezpieczyć pomieszczenie przed wyciekiem informacji na zewnątrz. SEL SP-157 narzędzie marki Selcom generuje szerokopasmowy szum akustyczny i wibracyjny, wprowadzając zakłócenia w postaci wibracji i szumu akustycznego za pomocą przetworników oraz głośników. SEL SP-157 chroni przed systemami mikrofalowymi i laserowymi, podsłuchami sejsmicznymi oraz mikrofonami podsłuchowymi. Narzędzie marki Selcom wyposażone jest w generator szumu, wzmacniacz sygnału klasy D, który dba o stabilność, system chroniący przed zwarciem oraz 7 zakresowy korektor, który optymalizuje parametry szumów.

Wykrywacz podsłuchów Selcom ST-402 "Cayman"

ST-402 jest wykrywaczem złącz nieliniowych, który służy do detekcji i lokalizacji urządzeń elektronicznych zarówno rejestrujących, jak i transmitujących sygnał drogą radiową. Dzięki wieloczęstotliwościowemu sygnałowi w paśmie 2-3 GHz „Cayman” wykrywa bardzo małe elementy np. kartę SIM przy wysokiej wydajności pracy w obecności zakłóceń. Wykrywacz podsłuchów i kamer zasilany jest dwoma standardowymi akumulatorami Li-Ion typu 18650, a jego konstrukcja jest lekka oraz poręczna.

https://www.spyshop.pl/

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc