Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

JFD wspiera walkę z koronawirusem

JFD to światowy lider w dziedzinie aparatów oddechowych, sprzętu podtrzymującego życie oraz dostawca systemów i zaawansowanych technologii do prowadzenia prac podwodnych. W odpowiedzi na wezwanie brytyjskiego rządu teraz zajmie się produkcją respiratorów, które wspomogą szpitale w walce z pandemią COVID-19.

Wentylator InVicto opracowany przez JFD to bezpieczny, wydajny, elastyczny i modułowy respirator, którego szybkie wyprodukowanie może pomóc wielu szpitalom i placówkom opieki na całym świecie.

InVicto nadaje się do wdrożenia w wielu scenariuszach ze względu na swoją elastyczną budowę. Może posłużyć zarówno na tymczasowym oddziale lub w domu opieki, zapewniając system wspomagający oddychanie.

JFD zaprojektował system ze szczególnym naciskiem na zmniejszenie zużycia tlenu. Firma wykorzystała swoją wiedzę w zakresie systemów odzyskiwania gazów oddechowych dla przemysłu nurkowego. InVicto znacznie zmniejsza zużycie tlenu w porównaniu z innymi respiratorami dostępnymi na rynku. Z powodu dużego popytu i wyzwań logistycznych związanych z pandemią COVID-19, firma uznała, że filozofia projektowania powinna opierać się na wyprodukowaniu respiratora działającego przy minimalnym zużyciu tlenu.

JFD to wiodący na świecie dostawca systemów i zaawansowanych technologii prowadzenia prac podwodnych. Firma obsługuje także rynki komercyjne, ale przede wszystkim jest dostawcą nowoczesnych technologii nurkowych o przeznaczeniu wojskowym, systemów saturowanych i zaawansowanych systemów ratowania załóg okrętów podwodnych. JFD jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju i budowy systemów ratowania załóg okrętów podwodnych oraz ratownictwa hiperbarycznego.

(JFD) Foto: JFD
Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc