Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

TELDAT uhonorowany przez Raytheon Technologies nagrodą Premier Award

Ilustracja: TELDAT.

Raytheon Technologies przyznał firmie TELDAT nagrodę Premier Award za współpracę w 2021 r. i szczególne osiągnięcia w kategoriach: Zarządzanie Biznesem/Obsługa Klienta i Współpraca. Premier Award to coroczna platforma nagradzania w ramach Programu Raytheon Technologies Performance+, mająca na celu wyróżnienie dostawców o najwyższej wydajności, którzy zapewnili firmie Raytheon Technologies wyjątkową wartość w jednej z czterech kluczowych kategorii: Konkurencyjność Kosztowa, Technologia i Innowacje, Zarządzanie Biznesem /Obsługa Klienta oraz Współpraca.

Jest to już piąte bardzo ważne i prestiżowe wyróżnienie dla TELDAT przyznane przez Raytheon Techonologies. Wieloletnia już współpraca z tym amerykańskim Partnerem to od samego początku proces twórczy, systematycznie rozwijający się i korzystny dla obu stron, również dla obronności sojuszniczej, promocji Polski oraz marki polskiej w świecie. Współdziałanie to umożliwiło zwłaszcza wprowadzenie TELDAT na globalny rynek obronny i ugruntowywanie pozycji na nim. Umożliwiło również zacieśnienie polsko-amerykańskich relacji biznesowo-technicznych i międzyludzkich na każdym poziomie współpracy i zarządzania. Dzięki owocnemu i konstruktywnemu współdziałaniu z Raytheon Missiles & Defense, jednej z czterech firm wchodzących w skład Raytheon Technologies, TELDAT zaznaczył też silniejszą obecność m.in. na amerykańskim rynku obronnym, co umożliwiło też ustanowienie swojej stałej obecności w Stanach Zjednoczonych i aktywniejsze działanie w tej części świata.

Szersze informacje uzupełniające i obrazujące zaangażowanie TELDAT, a także rezultaty dotychczasowej współpracy z Raytheon Missiles & Defense, przedstawiają m.in. poniższe materiały filmowe i zdjęcia:

Źródło: TELDAT.

Teldat
Teldat

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc