Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Grupa WB na największych targach Ameryki Południowej

Podczas największych w Ameryce Południowej pokazów lotniczych i wystawy sprzętu lotniczego i obronnego- FIDAE 2018, które odbywają się w stolicy Chile – Santiago, swoją premierę w regionie miały technologie oferowane przez spółki GRUPY WB.
Na stoisku GRUPY WB, przedstawiciele sił zbrojnych krajów regionu w tym dowódca Sił Powietrznych Gwatemali Gen. Bryg Timo Hernández Duarte, zapoznali się szczegółowo z charakterystykami systemów bezzałogowych BSP FLYEYE, BSP ŁOŚ oraz systemem amunicji krążącej WARMATE. Rozwiązanie proponowane przez spółki GRUPY WB w obszarze technologii bezzałogowych spotkały się z dużym zainteresowaniem zwiedzających. Oprócz systemów bezzałogowych zainteresowanie wzbudziły również systemy łączności i dowodzenia oferowane przez Grupę WB.
Podczas 6 dni pokazów lotniczych z prezentacją technologii Grupy WB oprócz przedstawicieli sił zbrojnych, służb reagowania kryzysowego i oficjalnych delegacji zapoznali się również licznie przedsiębiorcy z krajów ameryki łacińskiej z takich sektorów gospodarki jak górnictwo, leśnictwo i telekomunikacja.
Stoisko Grupy WB odwiedził również Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Chile Pan Jacek Gawryszewski oraz przebywający z oficjalną wizyta w Chile Inspektor Sił Powietrznych Generał Bryg. Mirosław Jemielniak.
Podczas ostatnich dwóch dni pokazów, otwartych dla szerokiej publiczności, z polskimi technologiami mogli się zapoznać pasjonaci lotnictwa i technologii wojskowych.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc