Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

OBRUM Gliwice z nowym prezesem

27 sierpnia Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM Sp. z o.o. poinformował o wyborze, przez Radę Nadzorczą, nowego Prezesa Zarządu.  

Zgodnie z informacją, został nim Bartłomiej Michałowski. Zastąpił na stanowisku Panią Elżbietę Wawrzynkiewicz, która pełniła tą funkcję od 29 lipca 2019 roku (w kwietniu bieżącego roku trafiła na stanowisko p.o. Prezesa ZM Bumar-Łabędy S.A.). Postępowanie kwalifikacyjne ogłoszono 5 czerwca bieżącego roku. 

Bartłomiej Michałowski jest ekspertem do spraw nowych technologii. Od maja 2019 roku jest członek zarządu Instytutu Sobieskiego. Jest związany z rynkiem teleinformatycznym od przeszło 20 lat. Pracował w Orange Polska, CISCO, Hewlett-Packard, Statoil i Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zajmuje się rozwiązaniami z obszarów Smart City, IoT, AI, Smart Grid i Cyberbezpieczeństwa. W 2018 opublikował raporty „Internet of Things (IoT) i Artificial Intelligence (AI) w Polsce” i „Szanse i wyzwania polskiego Przemysłu 4.0”. 

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechatroniki, gdzie uzyskał dyplom w 1993 roku z automatyki przemysłowej. W 1995 roku ukończył studia podyplomowe z zarządzania, finansów i marketingu w ramach programu „Copernic” we Francji. W 2000 roku uzyskał dyplom z marketingu przemysłowego na INSEAD w Fontainebleau. W 2013 roku ukończył program “Innovation for Economic Development (IFED)” na Harvard Kennedy School of Government. 

(Łukasz Pacholski) Foto: Instytut Sobieskiego
Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc