Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Niebieska Wstęga dla Rosomaka

Zdjęcia: Grupa WB

GRUPA WB po raz trzeci wyróżniła najlepszego kooperanta przyznając nagrodę Niebieskiej Wstęgi. Celem jest uhonorowanie firmy, która poprzez stałe doskonalenie osiąga najwyższą jakość i poziom świadczonych usług.

Spółka Rosomak z Siemianowic Śląskich została laureatem nagrody Niebieskiej Wstęgi. Wyróżnienie, przyznawane już po raz trzeci podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, jest wyrazem uznania dla najlepszego kooperanta GRUPY WB.
Filozofia biznesowa Grupy wyraża się w oferowaniu rozwiązań unikatowych w skali świata, które znajdują nabywców na najbardziej wymagających rynkach. Godni zaufania kontrahenci to klucz do uzyskania przewagi rynkowej i umacniania pozycji polskich spółek zarówno w kraju jak i za granicą.


Statuetka Niebieskiej Wstęgi ma na celu uhonorowanie firmy, która poprzez stałe doskonalenie osiąga najwyższą jakość i poziom świadczonych usług.
Rosomak S.A. od wielu lat prowadzi projekty wspólnie z GRUPĄ WB. Współpraca tych dwóch liderów sektora obronnego w Polsce oparta jest na wymianie doświadczeń, wiedzy i technologii.


Ogromny profesjonalizm, rzetelność i ciężka praca spółki Rosomak przekłada się nie tylko na nagrody, jakimi wielokrotnie honorowano wspólne projekty przez szereg lat. To przede wszystkim szacunek i zaufanie Sił Zbrojnych RP, którym dostarczane są najbardziej zaawansowane rozwiązania.
Ceremonia wręczenia statuetki Niebieskiej Wstęgi odbyła się podczas MSPO w pawilonie GRUPY WB.

Źródło: GRUPA WB.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc