Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Nowy zarząd WZE S.A.

30 września Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A., będące częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, poinformowały, że Rada Nadzorcza wybrała nowe władze spółki. 

Prezesem Zarządu i Dyrektorem Naczelnym została Pani Joanna Szwajkowska, a Członkiem Zarządu i Dyrektorem do spraw Finansowych Peter Arendt. Kadencja zarządu ma trwać do 2023 roku. Wybór nowych władz był wynikiem odwołania poprzedniego zarządu, co miało miejsce 24 sierpnia bieżącego roku. 

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A., w ostatnich latach, przechodzą program modernizacji co jest związane z transferem nowych technologii. Jednym z głónych projektów jest budowa i uruchomienie Centrum Produkcyjno-Serwisowego NSM – pierwsze pociski mają trafić na prace serwisowe do Zielonki w 2021 roku. Dodatkowo planowane jest realizacja projektów związanych z programem Wisła. 

(Łukasz Pacholski) Foto: WZE S.A.
Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 comments on “Nowy zarząd WZE S.A.”

  1. Super. W końcu ktoś z pojęciem o biznesie a nie propagandowy fircyk udający prezesa. O innych sprawach dla prokuratury nie wspominając. Podobno załoga przygotowała dla niego i dyrektora finansowego taczki.

  2. Smutne, WUZETEM przed Szwajkowską produkował 80 tysięcy elementów wtryskowych miesięcznie, po 4 latach zarządu produkuje niespełna 40 tysięcy miesięcznie po zakupieniu wielu maszyn sterowanych numerycznie. niewątpliwy sukces 🙂 6sciu dyrektorów 28 kierowników załoga 234 osoby 🙂

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc