Zaloguj
reklama PIT-Radwar
reklama Świdnik
reklama Świdnik
reklama Świdnik
reklama Świdnik

WCBKT S.A. weźmie udział w konferencji Civil & Military Aeromixer 2021

Fot.: WCBKT S.A.

21 września br. we Wrocławiu po raz drugi odbędzie się konferencja Civil & Military Aeromixer 2021. To jedno z ważniejszych spotkań networkingowych specjalistów i menadżerów z branży aeronautycznej. W tym roku w konferencji kolejny raz weźmie Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.

Warszawską spółkę podczas konferencji reprezentował będzie m.in. dyrektor ds. handlu i logistyki w WCBKT S.A. Jan Dolaniecki. Przedstawi on prezentację pt. „Poszukiwanie sposobów redukcji kosztów i wdrażanie rozwiązań ECO dla linii lotniczych”.

Z punktu widzenia WCBKT S.A. udział w konferencji będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz weryfikacji tego, jakim zainteresowaniem rynku cieszy się oferta produktów i usług warszawskiej firmy.

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A. zainteresowane jest nie tylko wojskowym segmentem branży lotniczej. Firma stawia także na działalność biznesową w segmencie cywilnym, z którego zresztą już teraz czerpie znaczną część swoich przychodów. Trzeba pamiętać, ze polski przemysł lotniczy (wojskowy i cywilny) pełni ważną funkcję w gospodarce kraju, ma bardzo duży potencjał rozwojowy. Powinien on charakteryzować szeroko zakrojoną, partnerską współpracą przedsiębiorstw działających w branży lotniczej, placówek naukowo-badawczych oraz ośrodków akademickich. Udział WCBKT S.A. w konferencji Civil & Military Aeromixer 2021 będzie też stanowił okazję do nawiązania nowych i zacieśnienia obecnych już relacji z takimi podmiotami.

Oprócz wymienionej powyżej prezentacji Jana Dolanieckiego z WCBKT S.A., podczas konferencji wygłoszone zostaną również prelekcje pod następującymi tytułami: „Przemysł lotniczy w Polsce: wyzwania, problemy i perspektywy rozwoju na przyszłość”, „Przemysł 4.0. i innowacje procesów produkcyjnych w sektorze lotniczym” oraz „Nowe projekty i inwestycje w sektorze lotniczym na Dolnym Śląsku”.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc