Zaloguj
reklama Świdnik
reklama Świdnik

Uroczysta Gala Diamentów Forbesa

Zakłady Metalowe DEZAMET S. A. zdobyły kolejne prestiżowe wyróżnienie. Fot. DEZAMET S.A.

Zakłady Metalowe DEZAMET S. A. zdobyły kolejne prestiżowe wyróżnienie. Tym razem spółka zbrojeniowa z Nowej Dęby znalazła się na zaszczytnej liście DIAMENTÓW międzynarodowego dwutygodnika FORBES, opisującego wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie. Forbes przygotowuje szereg prestiżowych rankingów takich jak lista 100 Najbogatszych Polaków, Bankowiec Roku czy Miasta Przyjazne Biznesowi.

Dezamet S. A. został laureatem rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln złotych. Podczas uroczystej gali DIAMENTÓW FORBSA na ręce Anety Trzeciak – Dyrektor ds. Finansowych w Spółce – przekazano pamiątkową statuetkę.

Warto przypomnieć, że DEZAMET S. A. należy do Złotej Setki Największych Firm Podkarpacia i stanowi jeden z głównych filarów gospodarki regionu. Zatrudniając prawie 700 osób, jest jednym z czołowych pracodawców ziemi tarnobrzeskiej. Osiągnięcia firmy doceniane są na forum ogólnokrajowym i międzynarodowym, co przekłada się na kolejne nagrody i wyróżnienia. DEZAMET SA we wrześniu 2021 r., na XXIX MSPO w Kielcach, nagrodzono tytułem Lidera Bezpieczeństwa Państwa w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma i Innowacyjny Produkt. Działalność spółki we wszystkich obszarach spełnia wysokie wymagania stawiane przez ochronę środowiska oraz inne przepisy prawne związane z charakterem produkcji. Wysokie standardy potwierdzają certyfikaty jakości.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc