Zaloguj
reklama PIT-RADWAR

Umowy na samochody dla Wojska Polskiego

14 i 15 maja Regionalne Bazy Logistyczne z Warszawy oraz Wrocławia poinformowały o podpisaniu umów na dostawy kolejnych samochodów przeznaczonych dla jednostek Wojska Polskiego.


2. Regionalna Baza Logistyczna z Warszawy, 14 maja, poinformowała o podpisaniu umowy z firmą MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o. w sprawie zakupu 25 mikrobusów z opcją na 24 kolejne. Jest to drugi, w ciągu kilku dni, sukces firmy z Nadarzyna, która wcześniej podpisała umowę na dostawę 57 samochodów ogólnego przeznaczenia małej ładowności. W przypadku mikrobusów MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. pokonała trzech innych oferentów. Umowa została podpisana 11 maja i ma wartość 7,5 mln złotych bez VAT. Biorąc pod uwagę ofertę podmiotu, który jest przedstawicielem firmy MAN, będą to kolejne samochody rodziny MAN TGE.

15 maja 4. Regionalna Baza Logistyczna z Wrocławia poinformowała natomiast o podpisaniu umowy z firmą Wanicki Sp. z o.o. w sprawie zakupu na potrzeby jednostek logistycznych dwóch samochodów przeznaczonych do przewozu pieczywa (z opcją rozszerzenia zamówienia o trzeci egzemplarz). Powyższa umowa została zawarta 12 maja i ma wartość 1,7 mln złotych bez VAT. W postępowaniu przetargowym uczestniczyło trzech oferentów. Powyższy podmiot jest przedstawicielem m.in. marki Isuzu, które mogą stanowić podwozie do wykonania odpowiedniej zabudowy.

(Łukasz Pacholski) Foto: MAN
reklama PCO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc