Zaloguj
reklama Helikon-Tex
reklama Helikon-Tex

Teldat nagrodzony przez Raytheon

28 maja firma Teldat poinformowała, że jako pierwsza w historii polska firma otrzymała wyróżnienie od Raytheon Integrated Defense Systems (IDS) za najwyższą jakość i terminowość wykonania dostaw oraz zapewnienie satysfakcji klienta.

Znaczenie tej prestiżowej nobilitacji jest tym bardziej cenne, iż jest ona wysokim uznaniem, które może zostać przyznane dla dostawcy tej liczącej się w świecie i globalnie działającej korporacji. Uroczysta ceremonia jej wręczenia odbyła się w dniu 17 maja 2018 r. w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

Do wymienionej nagrody TELDAT został wyselekcjonowany spośród tysięcy dostawców z całego świata w oparciu o b.wysokie kryteria jakościowo-techniczne i proceduralno-wykonawcze. W przypadku spółki odnosiły się one głównie do kilkuletnich wzorowych i systematycznie wzrastających dostaw zaawansowanych wojskowych rozwiązań teleinformatycznych dla Systemu Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej Patriot, produkowanego przez Raytheon. Są one wykorzystywane w zestawach tego sprzętu bojowego w kilku państwach sojuszniczych i przygotowywane do wdrożenia w następnych. Zanim doszło do wymienionych dostaw, m.in. kompetencje oraz produkty TELDAT (urządzenia JAŚMINa i ich oprogramowanie) były przez dłuższy czas poddawane fachowej weryfikacji itp., w tym – za zgodą właściwych polskich instytucji centralnych – gruntownie badane i testowane (również pod kątem bezpieczeństwa teleinformatycznego) w wyspecjalizowanych laboratoriach na terenie USA.

Jesteśmy dumni z powyższego wyróżnienia i owocnej (także technicznie) współpracy z Raytheon – naszym solidnym i strategicznym międzynarodowym partnerem w branży obronnej – któremu bardzo dziękujemy za to szczególne wyróżnienie i obopólnie korzystne współdziałanie, sprzyjające również umacnianiu przyjaźni polsko-amerykańskiej itp.

„Raytheon jest zaangażowany w partnerską współpracę z polskim przemysłem i pragnie doceniać oraz nagradzać doskonałą pracę swoich dostawców”, powiedział Pete Bata – Wiceprezes Polskiego Programu Zintegrowanej Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej firmy Raytheon.

Raytheon Integrated Defense Systems ustanowił program corocznego przyznawania nagród Supplier Excellence Awards (Doskonały Dostawca) w celu uznania wyróżniających się dostawców usług i doskonałego partnerstwa w spełnianiu wymagań klienta. Kandydaci do nagród są oceniani według określonych kryteriów w tym całościowej jakości i terminowości dostaw. TELDAT był jedną z 55 firm wyróżnionych nagrodą 4-Star przez Raytheon Integrated Defense Systems.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Reklama Kongsberg

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc