Zaloguj

Saab z nową ofertą sensorów pasywnych Sirius

Saab przedstawił ofertę rozwiązań walki radioelektronicznej poszerzoną o zestaw pasywnych sensorów – Sirius – dla rozwiązań lotniczych, lądowych i morskich. Sirius posiada pełny zakres zdolności opartych na wspólnej architekturze, z unikalnymi rozwiązaniami odpowiadającym charakterystyce operacji w środowisku lotniczym, lądowym i morskim, w zakresie rozpoznania i dozoru, które wykraczają poza zakres możliwości pojedynczych sensorów.

Zaktualizowana oferta obejmuje wprowadzenie naziemnych zestawów Sirius do realizacji dozoru powietrznego i morskiego, rozpoznania elektromagnetycznego i zadań naziemnej obrony powietrznej, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach końcowych.

Nasz innowacyjny zestaw pasywnych sensorów i systemów integrowania danych Sirius, pozwala siłom zbrojnym i służbom wywiadowczym wykrywać i lokalizować sygnały, zamieniać informacje w wiedzę, pozostając przy tym niewykrytym”, mówi Andrew Carp, szef działu Surveillance w Saab.

Sirius oferuje zdolności do prowadzenia działań dozoru i rozpoznania radioelektronicznego w wielu środowiskach operacyjnych. Działające we wszystkich domenach rozwiązania Sirius są innowacyjne, niezawodne i wspierane przez unikatowe kompetencje Saaba w zakresie sensorów i zbierania danych z wielu źródeł.

reklam Lockheed Martin
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc