Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Raytheon Technologies przyłącza się do akcji pomocy na rzecz Ukrainy

Grafika: Raytheon Technologies.

Dostrzegając ogromną potrzebę wsparcia Ukraińców szukających schronienia w Polsce, firma Raytheon Technologies i jej pracownicy przekazują fundusze i artykuły pierwszej potrzeby polskim organizacjom charytatywnym prowadzącym akcje pomocowe na rzecz Ukrainy.

Pratt & Whitney, Collins Aerospace oraz Raytheon Missiles and Defense –firmy należące do Raytheon Technologies, które mają oddziały w Polsce – przekazują łącznie ponad  500 000 USD na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej i innych organizacji niosących pomoc. Firma przekaże również agregaty prądotwórcze z lokalnych zakładów w Rzeszowie na rzecz Rzeszowskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

– Ukraińcy przekraczają granice Polski w wielkiej niepewności i z ograniczonymi zasobami – powiedziała Pam Erickson, dyrektor ds. komunikacji i szefowa ds. filantropii w firmie – Nasi pracownicy w Polsce i na całym świecie wykazują wiele chęci do niesienia pomocy w odpowiedzi na ten szybko nasilający się kryzys humanitarny.

Oprócz darowizn przekazywanych przez firmę, pracownicy Raytheon Technologies skorzystali z  firmowego programu zbierania funduszy na rzecz Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego, organizacji Save the Children, organizacji Lekarze bez Granic, organizacji CARE oraz Polskiej Akcji Humanitarnej.

Firma będzie nadal współpracować z organizacjami pomocowymi i agencjami rządowymi w Polsce, aby zapewnić pomoc w tym trudnym okresie zarówno dla mieszkańców Ukrainy, jak i Polski.

Źródło: Raytheon Technologies.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc