Zaloguj

Radmor S.A. z umową serwisową urządzeń łączności

Radmor S.A. będzie realizować wieloletnią umowę serwisową radiostacji rodziny PR4G F@STNET eksploatowanych przez Wojsko Polskie. Fot. Radmor S.A.

30 czerwca 4. Regionalna Baza Logistyczna z Wrocławia poinformowała o podpisaniu umowy z, należącą do Grupy WB, firmą Radmor S.A. w sprawie realizacji serwisu urządzeń łączności, które są wykorzystywane przez Wojsko Polskie.

Powyższa umowa została zawarta 25 czerwca i ma wartość 4,2 mln PLN brutto. Jest wynikiem postępowania przetargowego o charakterze ograniczonym, które zostało ogłoszone przez zamawiającego w marcu bieżącego roku. W jej ramach specjaliści Radmor S.A. będą realizować naprawy, konserwacje, przeglądy i serwis radiostacji PR4G F@STNET. Prace mają być prowadzone w zakładach Radmor S.A. w Gdyni, a w sytuacjach wyjątkowych także w siedzibie użytkownika sprzętu. Umowa ma obowiązywać do grudnia 2023 roku.

Należąca do Grupy WB firma Radmor S.A. jest producentem rodziny radiostacji PR4G F@STNET. Oferta była jedyną, która wpłynęła do zamawiającego. Technologia produkcji (od obecnego koncernu Thales) została dostarczona w 2006 roku. W ciągu lat Radmor S.A. wyprodukował i dostarczył ponad 10 tys. radiostacji tej rodziny.

Dla Radmoru. to kolejna tego typu umowa. Poprzednia (pomiędzy tymi samymi stronami) została zawarta w lipcu 2018 roku i obowiązywała do bieżącego roku.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc