Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Premiera nowego produktu Fabryki Broni na MSPO!

Fot. FB "Łucznik" - Radom

Tegoroczny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego zapowiada się dla Fabryki Broni wyjątkowo. W pierwszym dniu wydarzenia, które jak co roku odbywa się na terenie Targów Kielce i przyciąga tłumy gości, odbędzie się premiera nowej konstrukcji Spółki! Oprócz niej, Fabryka Broni zaprezentuje swoje sztandarowe produkty z zakresu uzbrojenia indywidulanego w różnych konfiguracjach i rozwiązaniach.

W tym roku, w dniach od 5 do 8 września, po raz 31 Targi Kielce otworzą swoje podwoje dla Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, nad którym patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. MSPO to jedno z trzech największych wydarzeń poświęconych obronności w Europie, na którym goszczą wystawcy z Polski i zagranicy. Fabryka Broni jest jego częścią od pierwszej edycji! Nie zabraknie jej także i w tym roku na wspólnym stoisku Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Wszyscy zainteresowani znajdą je w hali C (Strefa Strzelnica PGZ S.A.).

- Tegoroczna edycja MSPO będzie dla nas wyjątkowa, przede wszystkim ze względu na premierę nowego produktu, nad którym pracował nasz zespół specjalistów. Mogę zdradzić jedynie, że stanowi on element uzbrojenia indywidualnego i podobnie jak dotychczasowe nasze konstrukcje, ma charakter modułowy. Wszystkich, którzy chcą bliżej poznać ten produkt, zapraszam na TARGI MSPO 2023 i uroczystą premierę produktu – mówi dr Wojciech Arndt, Prezes Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

Fabryka Broni podczas tegorocznego MSPO zaprezentuje bogaty asortyment produktów ze swojego portfolio. Goście targów będą mieli szansę zapoznać się z rodziną karabinków MSBS GROT, dostępnych w różnych kalibrach, z różnymi długościami lufy oraz w układzie klasycznym i bezkolbowym (bullpup).

Fot. FB "Łucznik" - Radom

Nie zabraknie też granatników MSBS GROT - podwieszanego i samodzielnego oraz karabinu wyborowy MSBS 762N, które w tym roku powalczą o nagrodę DEFENDER 2023 w konkursie przeznaczonym dla wystawców prezentujących najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystywane w różnych sektorach obrony. Spółka zaprezentuje także konstrukcje z rodziny karabinków BERYL oraz pistolety samopowtarzalne VIS 100.

- Jak co roku liczymy na duże zainteresowanie naszymi produktami. Niektórzy już je dobrze znają i użytkują, także w trudnych warunkach bojowych, a inni z pewnością chcieliby je dopiero poznać. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to doskonały czas nie tylko na obejrzenie wyrobów, usłyszenie fachowych informacji na ich temat i obiektywnych ocen, ale to także doskonały czas na podjęcie rozmów biznesowych, które w konsekwencji mogą przełożyć się na potencjalne kontrakty – mówi Seweryn Figurski, Członek Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

***

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dostawcą broni na rynki krajowe i zagraniczne, głównym producentem broni dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na rynek cywilny i eksport. Fabryka Broni jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ), lidera polskiego przemysłu i jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.

Źródło: informacja prasowa FB "Łucznik" - Radom

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc