Zaloguj
reklama Świdnik
reklama Świdnik

Polska Grupa Zbrojeniowa na DSEI 2021 w Londynie

Fot.: PGZ S.A.

Polska Grupa Zbrojeniowa na targach Defence and Security Equipment International (DSEI) prezentuje szeroką ofertę produktów, rozwiązań i usług skierowanych do przedstawicieli sił zbrojnych, formacji mundurowych oraz służb ratowniczych.

Odbywające się co dwa lata targi DSEI w Londynie, przyciągają największe firmy sektora obronnego oraz przedstawicieli rządów i sił zbrojnych państw z całego świat. Uczestnicy londyńskiej wystawy korzystają z możliwości bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń oraz okazji do nawiązywania nowych relacji z zagranicznymi partnerami. Polska Grupa Zbrojeniowa prezentuje na targach bogatą ofertę rozwiązań i produktów.

Londyńskie targi są obowiązkową pozycją w kalendarzu wszystkich liczących się firm sektora obronnego, dlatego nie mogło  tutaj zabraknąć Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Tegoroczna wystawa jest  doskonałą okazją do spotkania z przedstawicielami firm z naszej branży nie tylko z Europy, ale także z Ameryki Południowej, Afryki, czy  regionu Bliskiego Wschodu. Na DSEI rozmawiamy o sprawach najważniejszych nie tylko z biznesowego punktu widzenia, ale także strategicznych z punktu widzenia bezpieczeństwa powiedział Sebastian Chwałek, prezes zarządu PGZ S.A.

Polska Grupa Zbrojeniowa promuje na swojej ekspozycji m.in.

  • zaawansowane indywidualne wyposażenie dla żołnierzy i służb mundurowych – systemy broni strzeleckiej z Fabryki Broni „Łucznik” - Radom sp. z o.o. oraz Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A.;
  • nowoczesne, kompaktowe systemy optoelektroniczne, nokto- i termowizyjne z PCO S.A.;
  • systemy obrony przeciwlotniczej oraz przeciwpancerne pociski kierowane z MESKO S.A.;
  • Dywizjonowe oraz kompanijne moduły ogniowe z Huty Stalowa Wola S.A.;

Swoje usługi i rozwiązania w Londynie prezentują również: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A., Rosomak S.A. oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM sp. z o.o.

Targi DSEI 2021 odbywają się w dniach 14-17 września w Londynie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Grupy Zbrojeniowej nr 511 w hali 3.

Źródło: PGZ S.A.

reklama MBDA

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc