Zaloguj

Oferta Grupy PGZ na targach EUROPOLTECH 2019

Spółki z Grupy PGZ prezentują swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Techniki
i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH. W naszej ofercie są m.in. broń i amunicja, urządzenia obserwacyjno-celownicze, systemy dowodzenia i łączności, trenażery i symulatory, a także fotoradary i wideorejestratory. Wiele z prezentowanych rozwiązań jest już z powodzeniem wykorzystywana przez użytkowników w Polsce i zagranicą.

 Polska Grupa Zbrojeniowa intensyfikuje działania mające na celu zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami służb porządku publicznego i służb specjalnych. Potencjał badawczo-rozwojowy i produkcyjny Grupy PGZ pozwala opracowywać rozwiązania dostosowane do wyzwań i zagrożeń wynikających z codziennych zadań funkcjonariuszy służb mundurowych.

W ofercie znajdują się między innymi karabinki z rodziny MSBS GROT i pistolety VIS 100 z Fabryki Broni „ŁUCZNIK” – Radom Sp. z o.o., karabiny wyborowe i granatniki z ZM Tarnów S.A., amunicja z MESKO S.A., urządzenia obserwacyjno-celownicze z PCO S.A., systemy dowodzenia i łączności, produkowane przez WZŁ nr 1 S.A., trenażery i symulatory opracowywane przez OBRUM Sp. z o.o., a także umundurowanie z Makspol S.A. fotoradary i wideorejestratory produkcji ZURAD Sp. z o.o.. Spółki wchodzące w skład Grupy oferują również systemy ochrony i nadzoru produkcji OBR CTM S.A. oraz rozwiązania pozwalające na wykrywanie i neutralizację dronów z Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A.

Targi EUROPOLTECH 2019 odbywają się w dniach 8-10 maja w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizowane są w ścisłej współpracy ze służbami podległymi Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojskami Specjalnymi, Żandarmerią Wojskową, Agencją  Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencją Wywiadu, Centralnym Biurem Antykorupcyjnym i Służbą Więzienną. Udział w targach EUROPOLTECH zarezerwowany jest jedynie dla przedstawicieli polskich i zagranicznych służb policyjnych, cywilnych i wojskowych formacji bezpieczeństwa, polityków i urzędników administracji państwowej pracujących i zajmujących się szeroko pojętą problematyką bezpieczeństwa. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 4000 osób.

reklam Lockheed Martin
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc