Zaloguj

NATO Security Forum Szczecin – 19.10.2017 r.

Temat: Przebieg konfliktu hybrydowego w Polsce: diagnoza i możliwe scenariusze. Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa państwa i przeciwdziałania zagrożeniom.

Konferencja szkoleniowa dla służb państwowych połączona z wystawą sprzętu i uzbrojenia.

Hotel Novotel  - Szczecin, Al. 3 Maja 31

Szanowni Państwo
Think tank Nobilis Media, Sejmowa Komisja Obrony Narodowej i Kwatera Główna NATO wraz z Uniwersytetem Szczecińskim zapraszają na jedyną taką konferencję w Europie Środkowej, która w sposób kompleksowy podejmuje temat zagrożeń hybrydowych w naszej części regionu. Zaprosiliśmy najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie. Przygotowujemy również specjalne wydanie drukowanego kwartalnika Safety Forum z materiałami pokonferencyjnymi .

Działania wojenne, akty prowokacji z użyciem uzbrojenia na lądzie i Morzu Bałtyckim, cyberataki, wojna propagandowa: to elementy współczesnej wojny hybrydowej prowadzonej na Ukrainie. Niektóre z tych elementów wojny hybrydowej prowadzone są przeciwko Polsce i Europie Środkowej i wymierzone są zarówno w placówki dyplomatyczne, ale i w banki, czy placówki rządowe w postaci ataków hackerskich. Czy grozi nam zatem wojna w postaci konfliktu hybrydowego? Jaki może być jej przebieg? Jakie są zagrożenia dla infrastruktury krytycznej w Polsce? Jak się skutecznie bronić? Czy Wojska Obrony Terytorialnej to skuteczne narzędzie do zapobiegania zagrożeniom hybrydowym? Jak trzeba szkolić WOT, żeby mogły podołać tym zadaniom. Na te i inne pytanie będzie można znaleźć odpowiedz podczas Konferencji w ramach NATO Security Forum w Szczecinie: Przebieg konfliktu hybrydowego w Polsce: diagnoza, możliwe scenariusze. Nowoczesne Technologie dla Bezpieczeństwa Państwa.

Jednodniowa konferencja zorganizowana we współpracy z Sejmową Komisją Obrony Narodowej i Kwaterą Główną NATO w Brukseli rozpocznie się 19 października o godz. 10.00 w Hotelu Novotel w Szczecinie. Zapraszamy przedstawicieli przemysłu zbrojeniowego do zaprezentowania swojej oferty dla służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. W tym samym dniu w ramach Konferencji SFS w Hotelu Novotel w Sali Konferencyjnej Turkus w godzinach 13.50 – 17.15 odbędą się warsztaty: Cyberataki na infrastrukturę krytyczną. Ataki i przechwycenia kontroli nad systemem sterowania obiektami strategicznymi i możliwości ochrony.
Warsztaty przeznaczone są dla Kadry Zarządzającej obiektami strategicznymi oraz pracowników technicznych . Szkolenie realizowane jest przez specjalistów z firmy Enamor International z Warszawy jako prezentacje teoretyczne, demonstracje i w ograniczonym zakresie ćwiczenia praktyczne. Poruszane zagadnienia dotyczą przeglądu najnowszych zagrożeń i metod ataku oraz środków zabezpieczeń minimalizujących ryzyko związane z wykorzystaniem podatności. W szczególności poruszone są zagadnienia:
1. Możliwości ochrony przed atakami przejęcia kontroli
2. Kontrola wycieku danych z firmy
3. Zbieranie i analiza danych o zagrożeniach, wstęp do SIEM
4. Polityki bezpieczeństwa
5. Security Operation Center

 

Udział w Konferencji i warsztatach tylko po zarejestrowaniu.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie konieczna jest wcześniejsza rejestracja i potwierdzenie uczestnictwa ze strony Organizatorów. Zapraszam do pobrania oferty i rejestracji drogą mailową.

Pytania o szczegóły oferty: biuro@nobilismedia.pl lub 512 488 229

Program konferencji / Rejestracja

reklam Lockheed Martin
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc