Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

MSBS GROT hitem na targach Indo Defence 2022

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.

W dniach 2-5 listopada 2022 r. Fabryka Broni „Łucznik” Radom brała udział w jednych z największych na świecie targów branży strzelectwa INDO DEFENCE 2022. Olbrzymim zainteresowaniem w trakcie wydarzenia cieszyła się cała rodzina karabinków MSBS GROT, szczególnie wersja bezkolbowa „bull-pup” oraz karabin wyborowy GROT 762N.

Indo Defence to największe targi zbrojeniowej w Azji Południowo-Wschodniej i jedne z największych na świecie. Przed pandemią koronawirusa targi odwiedzało ponad 30 000 gości z 66 krajów. Dziewiąta edycja targów odbyła się w dniach 2-5 listopada 2022 r. w stolicy Indonezji – Dżakarcie. Gospodarzem targów jest Ministerstwo Obrony Republiki Indonezji. To wyjątkowe wydarzenie jest platformą do współpracy zarówno z krajem gospodarza, jak i innymi krajami z regionu SEA (Southeast Asia).

Wśród najnowocześniejszych rozwiązań dla armii nie mogło zabraknąć polskich konstrukcji strzeleckich prezentowanych przez Fabrykę Broni "Łucznik" - Radom na stoisku Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Południowo – Wschodnia Azja to bardzo perspektywiczny rynek dla Fabryki Broni. Nasze konstrukcje budziły duże zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Szczególnie nasze karabinki MSBS GROT, które w rękach wojsk Ukrainy codziennie udowadniają swoją wartość bojową, cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem - podkreśla Seweryn Figurski, Członek Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

Stoisko Polskiej Grupy Zbrojeniowej, na którym Fabryka Broni „Łucznik” – Radom prezentowała swoje produkty cieszyło się dużym zainteresowaniem. Karabinki z rodziny MSBS GROT w wielu odmianach np. wersja z granatnikiem podwieszanym czy też karabin wyborowy GROT 762N, a także cała gama karabinków BERYL były wysoko oceniane przez przedstawicieli armii z regionu SEA (Southeast Asia).

Pozytywne wrażenie na odwiedzających stoisko zrobiła łatwość dostosowania i rekonfiguracji karabinków MSBS pod indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Modułowa konstrukcja pozwala m.in. na zmianę długości lufy, rodzaju kolby, konwersję na inny kaliber aż po możliwość zmiany układu konstrukcyjnego w wersję bezkolbową „bull-pup”.

Obecność na Indo Defence 2022 dla Fabryki Broni i innych polskich firm zbrojeniowych to doskonała okazja do rozmów z potencjalnymi klientami z Azji, którzy wysoko oceniają jakość europejskich konstrukcji. Nasze karabinki MSBS GROT, produkty optoelektroniczne czy zestawy rakietowe zostały bardzo wysoko ocenione przez odwiedzających tegoroczne targi Indo Defence. – ocenia dr Wojciech Arndt, Prezes Zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

 

Źródło i fotografie: Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. 

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 comments on “MSBS GROT hitem na targach Indo Defence 2022”

  1. Moje gratulacje za osiągnięte sukcesy w końcu mamy coś czym możemy się chwalić i coś co będzie rozpoznawane jako Polski dobry produkt oby tak dalej. Jeszcze tylko oby Polski obywatel mógł mieć taki karabin w swojej szafie.

  2. Najwyższy czas aby rozwijać polski eksport uzbrojenia także na rynki poludniowo-wschodniej Azji, Afryki obu Ameryk i nie tylko

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc