Zaloguj

Marynarka Wojenna RP i Przemysł Stoczniowy – Co dalej ?

Think tank Nobilis Media i Sejmowa Komisja Obrony Narodowej zapraszają na debatę w ramach Safety Forum Szczecin pod tytułem: Marynarka Wojenna RP: Organizacyjne, Przemysłowe i Technologiczne Wyzwania.

Debata to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) w Hotelu Park w Szczecinie i połączone będzie ze spotkaniem Wigilijnym i wręczeniem nagród Nobilisy 2017.

Będzie to znakomita okazja do podsumowania mijającego roku, który nie należał do najłatwiejszych dla MW i przemysłu stoczniowego. Tematyka debaty dotyczy sytuacji w jakiej znalazła się MW, ale także jej przyszłości jak również wyzwań organizacyjnych i technologicznych, które przed nią stoją. Nieodłącznym elementem debaty będzie rola polskiego przemysłu stoczniowego, jako przemysłowego zaplecza dla MW w realizowaniu zadań obronnych. 

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Dowództwa Generalnego RSZ.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszam w imieniu think tanku Nobilis Media i Sejmowej Komisji Obrony Narodowej na oba wydarzenia. Udział w Konferencji i warsztatach tylko po zarejestrowaniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie konieczna jest wcześniejsza rejestracja i potwierdzenie uczestnictwa ze strony Organizatorów.

Zapraszam do pobrania oferty i rejestracji drogą mailową. Pytania o szczegóły oferty prosimy kierować pod adres: biuro@nobilismedia.pl lub telefonicznie 512 488 229.

Kmdr por. rez. Artur Bilski
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc