Zaloguj

Marynarka Wojenna RP i Przemysł Stoczniowy – Co dalej ?

Think tank Nobilis Media i Sejmowa Komisja Obrony Narodowej zapraszają na debatę w ramach Safety Forum Szczecin pod tytułem: Marynarka Wojenna RP: Organizacyjne, Przemysłowe i Technologiczne Wyzwania.

Debata to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) w Hotelu Park w Szczecinie i połączone będzie ze spotkaniem Wigilijnym i wręczeniem nagród Nobilisy 2017.

Będzie to znakomita okazja do podsumowania mijającego roku, który nie należał do najłatwiejszych dla MW i przemysłu stoczniowego. Tematyka debaty dotyczy sytuacji w jakiej znalazła się MW, ale także jej przyszłości jak również wyzwań organizacyjnych i technologicznych, które przed nią stoją. Nieodłącznym elementem debaty będzie rola polskiego przemysłu stoczniowego, jako przemysłowego zaplecza dla MW w realizowaniu zadań obronnych. 

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Dowództwa Generalnego RSZ.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszam w imieniu think tanku Nobilis Media i Sejmowej Komisji Obrony Narodowej na oba wydarzenia. Udział w Konferencji i warsztatach tylko po zarejestrowaniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie konieczna jest wcześniejsza rejestracja i potwierdzenie uczestnictwa ze strony Organizatorów.

Zapraszam do pobrania oferty i rejestracji drogą mailową. Pytania o szczegóły oferty prosimy kierować pod adres: biuro@nobilismedia.pl lub telefonicznie 512 488 229.

Kmdr por. rez. Artur Bilski
reklam Lockheed Martin
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc