Zaloguj
reklama Świdnik
reklama Świdnik
reklama PIT-Radwar

LZE-8 – nowy produkt w ofercie WCBKT S.A.

Prezes Zarządu Artur Gałęzowski z zespołem inżynierów z Działu Badań i Rozwoju (Hubert Jakubowski kierownik Działu Badań i Rozwoju oraz inżynierowie - konstruktorzy: Adam Michalczyk i Grzegorz Stępień) przy LZE-8 w hali produkcyjnej WCBKT S.A.. Fot.: WCBKT S.A.

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A. wprowadziło do oferty nowy produkt. LZE-8 to lotniskowy zasilacz elektroenergetyczny przeznaczony do zasilania urządzeń GSE, wykorzystywanych do obsługi statków powietrznych produkcji amerykańskiej, które wymagają zasilania energią elektryczną o napięciu 120 V i częstotliwości 60Hz.

Urządzenie zostało w całości opracowane i wyprodukowane przez WCBKT S.A.  LZE-8 to już kolejne urządzenie GSE w portfolio WCBKT S.A., które zostało dostarczone Siłom Zbrojnym RP w ramach polonizacji wyposażenia naziemnego produkcji zachodniej. Właśnie taki sprzęt był dostarczany wojsku wraz z pozyskiwanymi statkami powietrznymi. Polski produkt jednak spełnia wszystkie oczekiwania użytkownika.

WCBKT S.A. od wielu lat dostarcza, opracowane i produkowane w spółce urządzenia naziemnej obsługi statków powietrznych (NOSP), które są wykorzystywane do obsługi wszystkich typów statków powietrznych.

WCBKT S.A. jest obecnie jedynym polskim producentem, który może kompleksowo obsługiwać polskie lotniska, począwszy od urządzeń NOSP poprzez sprzęt hangarowo-lotniskowy, a kończąc na
w pełni wyposażonych nowoczesnych liniach technologicznych dla terminali Cargo.

Każde urządzenie NOSP i wyposażenie hangarowo-lotniskowe produkcji WCBKT S.A. spełnia wszystkie wymagane normy i certyfikaty dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc