Zaloguj

Las Vegas SHOT SHOW - MESKO S.A. i CENTURY ARMS wchodzą na amerykański rynek amunicji

Fot. MESKO S.A.

Podczas odbywających się w Las Vegas targów SHOT SHOW MESKO S.A. i amerykańska firma CENTURY ARMS zawarły umowę o współpracy. Na mocy dokumentu firma CENTURY ARMS została partnerem MESKO na rynku amerykańskim. W imieniu MESKO S.A. umowę podpisał Członek Zarządu Marcin Ożóg, zaś w  imieniu CENTURY ARMS jej wiceprezes Brian Sucher.

- Podpisanie umowy otwiera przed MESKO duże możliwości sprzedaży amunicji na rynku cywilnym w  USA. Nie bez znaczenia jest fakt znaczącego zainteresowania naszą amunicją i wysoka ocena jej skuteczności w praktyce, co potwierdzają jej dotychczasowi użytkownicy – powiedział Członek Zarządu MESKO S.A. Marcin Ożóg.

Warto zaznaczyć, że CENTURY ARMS jest jednym z największych producentów i importerów broni oraz amunicji w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Podczas tegorocznych targów SHOT SHOW MESKO S.A. eksponowało amunicję małokalibrową. Bardzo pozytywne opinie zagranicznych użytkowników, dla których Spółka już zrealizowała dostawy  przekładają się na duże zainteresowanie wśród odwiedzających wystawę. Udział MESKO w SHOT SHOW był okazją nie tylko do zaprezentowania amunicji cywilnym użytkownikom, ale także do nawiązania kontaktów umożliwiających Spółce zaplanowanie ekspansji na wymagającym rynku amerykańskich. W wyniku realizowanych inwestycji, unowocześniania parku maszynowego, i  zwiększania mocy produkcyjnych, MESKO pozyskuje kolejnych nabywców amunicji za granicą. Jednym z  priorytetów Spółki jest bowiem dywersyfikacja dostaw sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 comments on “Las Vegas SHOT SHOW - MESKO S.A. i CENTURY ARMS wchodzą na amerykański rynek amunicji”

  1. PGZ powinno kupić udziały w USA jakiegoś koncernu z bronią i amunicją.. jak Czesi to zrobili z Coltem.. I teraz mają rynek otwarty dla CZ!!!

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc