Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Kolejna amerykańska nagroda dla polskiej spółki TELDAT

Bydgoska spółka TELDAT, także jako pierwsza polska firma w historii, uzyskała tym razem od Raytheon Global prestiżowe wyróżnienie – nagrodę „EPIC Award”.

Jest to bardzo wysokie uznanie dla doskonałego dostawcy w zakresie wydajności, innowacji oraz współpracy przyznane w ramach „2018 Raytheon Supplier Excellence Program” (Program Doskonałości Dostawców Raytheon). Jest ono wręczane raz w roku wyselekcjonowanym podmiotom gospodarczym, które dostarczają swoje produkty firmom wchodzącym w skład tej liczącej się w świecie korporacji.

Uroczysta ceremonia wręczenia niniejszej nagrody odbyła się w dniu 25 czerwca 2018 r. w Bostonie w stanie Massachusetts w USA. Jest ona kolejnym amerykańskim ważnym wyróżnieniem uzyskanym przez bydgoską spółkę, potwierdzającym najwyższą jakości produktów i ich wzorowe dostawy. Istotnym jest, że poprzedzone ono było uzyskaniem przez TELDAT w maju br. nagrody „4-Star Supplier Excellence Award” od Raytheon IDS (Integrated Defense Systems). Obecne wyróżnienie EPIC ma jeszcze większą wagę, bowiem zostało przyznane ww. polskiej firmie przez Raytheon Global. Spółkę tę wybrano do tej nagrody spośród dziesiątek tysięcy dostawców z całego świata, dostarczających wyroby i usługi wszystkim firmom wchodzącym w skład tej dużej amerykańskiej korporacji.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc