Zaloguj

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym

27 sierpnia zostanie przeprowadzony pierwszy etap II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Jej pierwszy etap odbędzie się za pośrednictwem poczty e-mail. Drugi w miejscu siedziby organizatora, czyli w redakcji portalu www.interwizja.edu.pl w Białej Podlaskiej.

Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy o Lotnictwie i przemyśle lotniczym organizują: portal -www.interwizja.edu.pl, Polskie Lobby Przemysłowe im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Stowarzyszenie Polska w Unii Europejskiej, Naczelna Organizacja Techniczna w Białej Podlaskie i Podlaska Agencja Consultingowa RECTUS – WOC Sp z o.o. Organizacje i instytucje wspomagające Olimpiadę to m.in.: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, Instytut Lotnictwa, Muzeum Lotnictwa w Krakowie, Muzeum Lotnictwa w Dęblinie, Fundacja Legendy Lotnictwa, Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa i BB Aero. Patronat honorowy objął Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego - Paweł Soloch. Wydarzenie zostało też objęte patronatem miesięczników „Lotnictwo Aviation International” oraz „Wojsko i Technika”.
Cele przedsięwzięcia to: zainteresowanie problematyką lotnictwa i przemysłu lotniczego w Polsce szerokich kręgów społeczeństwa i młodzieży, promocja lotnictwa (cywilnego, sportowego i wojskowego) oraz przemysłu lotniczego w Polsce, propagowanie nowoczesnych technik zdobywania wiedzy, promowanie nowoczesnych form przekazywania danych.

Zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać do 30 lipca br. na adres e-mail biuro@rectus.edu.pl. Adres redakcji, przydatny przy drugim etapie olimpiady, to ul. Warszawska 14 p.6, 21-500 Biała Podlaska.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc