reklama Helikon-Tex

Huta Stalowa Wola S.A. poszukuje pracowników

Huta Stalowa Wola robotyzuje produkcję, rozwija park maszynowy i podpisuje kolejne kontrakty. Wszystko po to, żeby zwiększyć moce produkcyjne Spółki, a w ten sposób zwiększyć wydajność zakładu, jeszcze bardziej podnieść jakość produktów i umocnić pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Działaniem komplementarnym do projektów inwestycyjnych jest rekrutacja najlepszych specjalistów w branży, którzy wniosą do Huty Stalowa Wola nową jakość.

Już w tym roku czeka na osoby chętne do podjęcia zatrudnienia w HSW S.A. nawet kilkadziesiąt miejsc pracy w różnych specjalnościach produkcyjnych i korporacyjnych.

 

Huta Stalowa Wola S.A. zakończyła rozbudowę i modernizację lufowni, co uczyniło
ją najnowocześniejszą w Europie. Kolejną inwestycją było wybudowanie nowego obiektu produkcyjnego o powierzchni 3,5 tyś m2. Znalazły się w nim m.in. zrobotyzowane stanowiska spawalnicze a także jedna z największych w Polsce frezarek bramowych z przejezdnym stołem i laboratorium badań RTG z komorą do prześwietleń wielkogabarytowych konstrukcji spawanych. Równolegle trwa systematyczny zakup nowych, specjalistycznych obrabiarek numerycznych wykorzystywanych na indywidualne zamówienia HSW S.A.

Spółka obecnie prowadzi kilka projektów inwestycyjnych, związanych z modernizacją i rozwojem infrastruktury przemysłowej. Trwa proces robotyzacji technologii spawania i w tym zakresie Spółka implementuje najnowocześniejszą na świecie technologię automatycznego spawania korpusów i podwozi dla pojazdów bojowych. Wdrożenie tego rozwiązania spowoduje, że HSW S.A. dołączy do światowych liderów technologicznych w zakresie produkcji pojazdów pancernych.

Rozbudowa i modernizacja infrastruktury produkcyjnej są koniecznością wobec wyzwań jakie stoją przed HSW S.A. Realizacja planów produkcyjnych, które określą przyszłość zakładu na następne lata wymaga istotnego zwiększenia zatrudnienia. Duże potrzeby kadrowe HSW S.A. wynikają ze stale zwiększających się mocy produkcyjnych zakładu, co jest konieczne w związku z kontraktami i uruchomieniem produkcji nowych wyrobów.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: spawacz, automatyk, elektronik z uprawnieniami elektrycznymi, ślusarz – mechanik, frezer OSN, frezer, tokarz OSN, wytaczarz OSN.

Potrzebni są również pracownicy w działach: BHP, konstrukcyjnym, kontroli jakości, IT oraz biurze bezpieczeństwa gospodarczego i zarządzania projektami.

Huta Stalowa Wola S.A. pokłada duże nadzieje w osobach ambitnych, energicznych, które chcą wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencje w pracy na rzecz obronności i bezpieczeństwa kraju.

Zakład został nagrodzony tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2019 roku”, jako solidny pracodawca oferujący atrakcyjne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet dodatkowych świadczeń, a także wspierający podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez system szkoleń oraz dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych na kierunkach związanych z profilem działalności firmy.

Szczegółowe informacje na temat zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola S.A. można znaleźć na stronie internetowej www.hsw.pl w zakładce „Kariera”.

Aplikacje w sprawie zatrudnienia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres:

rekrutacja@hsw.pl

lub tradycyjnie na adres:

Huta Stalowa Wola S.A. – Biura Zasobów Ludzkich

  1. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8, 37-450 Stalowa Wola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullmagnifiercrossmenulisthighlightindent-increasesort-amount-asc