Zaloguj
reklama Rekord
reklama Rekord

Fabryka Broni na zlocie miłośników broni Pro ARMA w Lublinie

Fot. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

Fabryka Broni Łucznik” – Radom Sp. z o.o. gościła na V Ogólnopolskim Zlocie Miłośników Broni Palnej Pro ARMA w Lublinie. Oprócz współcześnie produkowanych konstrukcji Spółka zaprezentowała na swoim stoisku historyczne perełki, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Wydarzenie miało miejsce w dniach od 12 do 14 maja br. W halach wystawienniczych Targów Lublin zgromadzili się rekonstruktorzy, instruktorzy survivalu i strzelectwa, wojsko, dystrybutorzy akcesoriów outdoorowych. Nie zabrakło atrakcji dla miłośników broni. Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy laserowej i ASG. Podczas paneli dyskusyjnych podjęto także kwestie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego kraju.

Fot. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

Prawdziwi fani militariów zgromadzili się na stoisku Fabryki Broni. Spółka zaprezentowała w Lublinie produkty z rodziny MSBS GROT w różnej konfiguracji w tym wyborowy GROT 762N czy bezkolbowy (bullpup). Nie zabrakło pistoletów VIS 100 oraz jego cywilnego odpowiednika - VIS 100 M1.

Duże wrażenie na gościach stoiska radomskiego „Łucznika”, oprócz współcześnie produkowanej broni, zrobiły historyczne produkty związane z zakładem, a zwłaszcza VIS wz. 35, który spółka w limitowanej edycji wydała na 100-lecie niepodległości Polski. Znawcy broni oglądali prototyp Mini-Beryla czy Beryl Commando, a także zmodernizowaną wersją karabinka AKM – Tantala jak również karabinek wz. 98 Mauser.

Fot. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

- Udział Fabryki Broni w wydarzeniach takich jak Pro ARMA w Lublinie to szansa dla nas na zaprezentowanie produktów z portfolio „Łucznika”, ale także ukłon w stronę zwłaszcza miłośników broni, którzy na co dzień nie mają okazji korzystać ze wszystkich produktów wytwarzanych w radomskim zakładzie, choćby tych przeznaczonych na rynek wojskowy. Na naszych stoiskach mogą je obejrzeć, przyjrzeć się detalom, zapytać o interesujące ich szczegóły. Cieszy nas, że odwiedzają nas także osoby nie zawsze związane z branżą strzelecką, ale zaciekawione tym, co produkujemy i tym, co trafia choćby do naszego wojska – mówi Seweryn Figurski, członek zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

Źródło: materiały prasowe Fabryki Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.

Teldat
Teldat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc