Zaloguj

Celtech z umowami na cysterny do przewozu wody

4. RBLog podpisała umowy na dostawę do jednostek logistycznych Wojska Polskiego kolejnych egzemplarzy cystern do przewozu i dystrybucji wody CW-10 oraz kontenera CW-15. Fot. Łukasz Pacholski

13 i 14 lipca 4. Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu poinformowała o podpisaniu umów z firmą Celtech Sp. z o.o. w sprawie zakupu i dostaw cystern do przewozu wody CW-10 oraz CW-15. Sprzęt trafi do jednostek logistycznych Wojska Polskiego.

W ramach pierwszej z wymienionych umów poznańska firma dostarczy trzy cysterny do przewozu i dystrybucji wody CW-10. Dodatkowo zamówienie obejmuje opcję, która może pozwolić na rozszerzenie kontraktu o dwa kolejne pojazdy. Wszystkie zostaną zabudowane na podwoziu ciężarówek Jelcz P662D.43 – dostawa trzech egzemplarzy będzie kosztować 5,1 mln PLN brutto, a opcjonalne wozy mogą zwiększyć wartość o 3,4 mln PLN brutto. Celtech sukcesywnie dostarcza kolejne CW-10, tylko w ubiegłym roku zamówiono dziewiętnaście egzemplarzy.

W ramach drugiej umowy poznańska firma dostarczy jeden egzemplarz cysterny wody CW-15 w kontenerze. Będzie on kosztować 278,5 tys. PLN brutto. Dodatkowo kontrakt obejmuje opcjonalne rozszerzenie zamówienia o drugi egzemplarz (w tej samej cenie). Także w tym przypadku jest to kontynuacja dostaw z lat poprzednich, w czerwcu 2020 roku 4. Regionalna Baza Logistyczna zamówiła pięć CW-15 z opcją na dwa kolejne.

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc