Zaloguj

4 mln PLN na naprawę BRDM-2rs

Inspektorat Wsparcia, poprzez 1. Regionalną Bazę Logistyczną, zlecił naprawę główną Zespołów Urządzeń do Rozpoznania Skażeń na BRDM-2rs. Fot. Łukasz Pacholski

27 sierpnia 1. Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu poinformowała o podpisaniu umowy z firmą Dominik Pater Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "STAR-SAN-DUO" w sprawie realizacji usługi naprawy głównej Zespołu Urządzeń do Rozpoznania Skażeń na samochodach opancerzonych BRDM-2rs.

Powyższa umowa została zawarta 12 sierpnia i ma wartość 4 mln PLN bez VAT. Została poprzedzona postępowaniem przetargowym, które ogłoszono w kwietniu bieżącego roku. Ostatecznie w rywalizacji uczestniczyło dwóch oferentów. Obok ceny, drugim kryterium jest okres gwarancji na zrealizowane prace. Wojsko zamówiło naprawę główną dwóch kompletów Zespołu Urządzeń do Rozpoznania Skażeń. Dodatkowo umowa zawiera opcję na rozszerzenie prac o kolejne dwa komplety.

BRDM-2rs to opancerzony samochód rozpoznania skażeń chemicznych i promieniotwórczych, którego załoga składa się z trzech osób. Stanowią jeden z podstawowych typów pojazdów eksploatowanych przez jednostki przeciwchemiczne Wojska Polskiego.

 

reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One comment on “4 mln PLN na naprawę BRDM-2rs”

Przemysł zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc