Zaloguj

300 tysięcy złotych na naprawy HMMWV Jednostki Wojskowej GROM

JW GROM podpisała umowę z konsorcjum firm z Tarnowa, które będą prowadzić usługi obsługowo-naprawcze przy wielozadaniowych samochodach rodziny HMMWV należących do powyższej jednostki. Fot. st. chor. Arkadiusz Dwulatek/Combat Camera DO RSZ

22 grudnia Jednostka Wojskowa GROM poinformowała o wyborze oferty w przetargu na realizację usług naprawy i obsług wielozadaniowych samochodów HMMWV eksploatowanych przez powyższą jednostkę w rejonie Warszawy.
Ostatecznie do zamawiającego wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyło konsorcjum składające się z Przedsiębiorstwa Budowlanego Usługowo-Handlowego Zeliaś Sp.j. z Tarnowa i Motorlogic Jakub Małkiewicz z Tarnowa. Otrzymała ona 60% punktów możliwych do zdobycia (wyłącznie za cenę). Usługa będzie kosztować 258,30 PLN brutto za każdą roboczogodzinę (gwarancja 12 miesięcy na wykonane prace). Na realizację prac JW GROM przewidziała kwotę 300 tys. PLN brutto. Umowa została podpisana 28 grudnia i ma obowiązywać do końca 2021 r.
Otwarte postępowanie przetargowe zostało uruchomione przez JW GROM 12 grudnia tego roku. Prace obsługowo-naprawcze mają być prowadzone przy pojazdach w wersjach M1097A2, M1025A2, M1151A1, M1165A1 i M1152A1. Co ważne, zamawiający wymagał dostępu do zatwierdzonych przez producenta (AM General LLC) instrukcji technologicznych obsług i napraw, używania nowych części zamiennych komponentów zgodnych z instrukcjami, a także sprzętu diagnostycznego zgodnego z instrukcjami i normami producenta.GROM eksploatuje nieujawnioną liczbę samochodów rodziny HMMWV, które były dostarczane w ramach programów pomocy wojskowej Stanów Zjednoczonych Ameryki, związanych z rozbudową potencjału tego rodzaju wojsk.

reklam Lockheed Martin
reklama MBDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

One comment on “300 tysięcy złotych na naprawy HMMWV Jednostki Wojskowej GROM”

  • Reklama Kongsberg
  • reklama Telesystem

PrzemysŁ zbrojeniowy

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Siły Powietrzne

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Samoloty i śmigłowce
Uzbrojenie lotnicze
Bezzałogowce
Kosmos

WOJSKA LĄDOWE

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Wozy bojowe
Artyleria lądowa
Radiolokacja
Dowodzenie i łączność

MARYNARKA WOJENNA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Okręty współczesne
Okręty historyczne
Statki i żaglowce
Starcia morskie

HISTORIA I POLITYKA

 ZOBACZ WSZYSTKIE

Historia uzbrojenia
Wojny i konflikty
Współczesne pole walki
Bezpieczeństwo
usertagcalendar-fullcrosslisthighlightindent-increasesort-amount-asc